comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Galatasaray ve Beşiktaş'a gönderme

28 Ağustos 2017, Pazartesi 01:38
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan Galatasaray ve Beşiktaş'a gönderme

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Gençlerbirliği maçının ardından şampiyonluk yolundaki rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş'a göndermede bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Gençlerbirliği maçının ardından basın toplantısında Galatasaray ve Beşiktaş'a göndermede bulundu. 
 

Gençlerbirliği 1-2 Fenerbahçe maç sonu Aykut Kocaman basın toplantısında neler söyledi?


Zamanla daha doğru oyunu oynayacaklarını ve bu takımın düzeleceğini söyleyen Aykut Kocaman'a basın toplantısında Galatasaray'ın form grafiği üzerine bir soru soruldu. Tecrübeli teknik adam, "Galatasaray'ın formu sizi endişelendiriyor mu?" sorusuna, "Kesinlikle endişelendirmiyor. Benim hayata ve takıma bakışım şu, önce kendi işimizi yapmak ve sonra yarışın içinde olmak istiyoruz. 75+1 ve 2 puan sanki yetebilir gibi görünüyor.

"BEŞİKTAŞ VE BAŞAKŞEHİR AVRUPA'DA OLDUĞU İÇİN PUAN KAYIPLARI OLACAK."
Birbirine yakın çok takım var. Beşiktaş ve Başakşehir Avrupa'da ve puan kayıpları olacak. Bir dönem biz seri yakalayacağız. Sonra Galatasaray'ın puan kayıpları olacak. Sonra Beşiktaş'ın serisi olacak ve bizim puan kayıplarımız olacak. Çok erken havaya gelmek bu işte istenilen şeyler değil. Her hafta çok hırpalanıyor takımlar. Belli bir dönemde kayıplar gelecek." yanıtını verdi. 

"BENİ ENDİŞELENDİREN TEK ŞEY..."

"O yüzden ne Galatasaray'ın, ne de başka bir takımın yüksek yüzdeli puan kazanması benim endişelendirmiyor. Beni endişelendirecek tek şey, takımın yürüyeceği yolda sapma olursa, doğrulardan vazgeçilirse... O zaman endişelenirim işte." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)