comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan flaş transfer raporu

11 Kasım 2017, Cumartesi 09:51
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'dan flaş transfer raporu

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman takımda 3 flaş ismi istemezken, yönetimden 3 mevkiye yeni transfer istedi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de istifadan son anda dönen teknik direktör Aykut Kocaman, kötü gidişata dur demek için takıma takviye yapma kararı aldı. Sarı lacivertli takımın patronu takımda Robin van Persie, Fernandao ve Aatıf'ı istemezken, belirlediği mevkilere yönetimden transfer istedi.


Fenerbahçe devre arasında kaç transfer yapacak?


Fenerbahçe'de teknik patron Aykut Kocaman, kollarını sıvamış durumda. Vatan Gazetesi'nde yer alan habere  göre, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kötü gidişe durdurabilmek için gerekeni yapmaya hazırlanıyor.

Osmanlıspor maçının ardından yaptığı "Ciddi bir başarısızlık var. Bunun bir faturası var. Ben kendi adıma gerekeni yapacağım. Fenerbahçeliler rahat olsun" açıklamaları istifa edecek yorumlarına neden olsa da maçtan 2 gün sonra takımın başındaki yerini alan Kocaman devre arası transferine kilitlenmiş durumda.
ÖNCELİĞİ SOL BEK TRANSFERİ OLACAK

Transfer yapabilmek için mevcut kadrodan bazı isimlerle yolları ayırması gereken sarı-lacivertlilerde topun ağzındaki isimler Robin van Persie, Fernandao ve Aatıf Chahechouhe. Hücum hattından 3 oyuncu ile yollarını ayıracak olan Kanarya'nın transferde önceliği ise sol bek olacak. Aykut Kocaman, Fenerbahçe yönetiminden sağ kanat ve orta saha transferleride istedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)