comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a sert sözler! "Sen nasıl Fenerbahçelisin ya! Utan!"

25 Ağustos 2017, Cuma 20:33
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a sert sözler!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman hakkında Vardar maçının ardından Serdar Ali Çelikler son derece sert eleştiriler yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi play-off turunda Vardar'a elenmesinin ardından teknik direktör Aykut Kocaman'a yönelik tepkiler sürüyor. NTV Spor'da Kırmızı Çizgi programında Serdar Ali Çelikler, Aykut Kocaman hakkında son derece sert ifadeler kullandı. 


Fenerbahçe 1-2 Vardar Serdar Ali Çelikler'den Aykut Kocaman'a sert eleştiriler


Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a elenmesinin ardından Serdar Ali Çelikler, Kırmızı Çizgi programında Aykut Kocaman'ı sert bir dille eleştirdi. 

"AYKUT KOCAMAN BÜYÜK TAKIM HOCASI DEĞİLSİN SEN"
"Aykut Kocaman büyük takım hocası olduğuna hiçbir zaman inandırmadı beni. Vasat altı bir teknik direktördür. Fenerbahçemi de vasata teslim edemezsiniz. Savaştan kaçan bir hocayla olmaz. Maç sonu kaçmak ne demek ya? Çıkacaksın, açıklayacaksın, özür dileyip istifa edeceksin."

"AZİZ YILDIRIM'IN ÇAPI ARTIK FENERBAHÇE'Yİ ALGILAYAMIYOR"

"5 yıldır söylüyorum. Fenerbahçe, bunların çapını çoktan aştı. Aziz Yıldırım'ın çapı artık Fenerbahçe'yi algılayamıyor. Fenerbahçe bir dünya devi olmalı. Bu potansiyel var. Fenerbahçe'nin büyüklüğü, Aziz Yıldırım'ın dar vizyonuna sığmıyor artık. Dar vizyonla Fenerbahçe'yi bir kutuya hapsedemezsiniz. Gelinen nokta fiyasko noktasıdır. Aziz Yıldırım artık inşaatçı kafasıyla endüstriyel futbolun bu döneminde Fenerbahçe'ye vizyonu dar geliyor."

"AYKUT KOCAMAN SEN NASIL FENERBAHÇELİ'SİN?"

"Elendiğiniz Vardar gerçekten mahalle takımı! UEFA'da 255. sırada. 5 pas üst üste 1 kez yapabiliyor. Ve sen bu takımdan oley yedin! Ya Aykut Kocaman sen nasıl Fenerbahçelisin ya? Utanın utanın! Aziz Yıldırım'a da söylüyorum. Biz bu Monaco'yu nasıl eleyemedik diye Vitor Pereirea'yı kovdun. Vardar'a elendikten sonra Aykut Kocaman için bir şey yapmayacak mısınız?"

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.