comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a oyun eleştirisi

26 Ağustos 2017, Cumartesi 13:52
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a oyun eleştirisi

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'a yönelik eleştiriler artmış durumda.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a karşı alınan yenilgi sonrası teknik direktör Aykut Kocaman'a yönelik eleştiriler de artmış durumda. Sarı lacivertli yönetim de deneyimli teknik adamın oyun tarzını eleştirdi.
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a yönetimden eleştiri


UEFA Avrupa Ligi'nden elenen ve ligde oynadığı ilk 2 maçtan beraberlike ayrılan Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın temkinli oyun anlayışı yönetim tarafından da eleştirildi. FutbolArena'ya ulaşan bilgilere göre, sarı lacivertli idareciler oynanan oyun nedeniyle Kocaman'ı eleştirdi. Aykut Kocaman'ın B planının olmadığını ifade eden idareciler, çift forvetle mücadele edilmemesini eleştirdi.
 

Serdar Ali Çelikler'den Aykut Kocaman'a eleştiri


Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a elenmesinin ardından Serdar Ali Çelikler, Kırmızı Çizgi programında Aykut Kocaman'ı sert bir dille eleştirdi. 

"AYKUT KOCAMAN BÜYÜK TAKIM HOCASI DEĞİLSİN SEN"
"Aykut Kocaman büyük takım hocası olduğuna hiçbir zaman inandırmadı beni. Vasat altı bir teknik direktördür. Fenerbahçemi de vasata teslim edemezsiniz. Savaştan kaçan bir hocayla olmaz. Maç sonu kaçmak ne demek ya? Çıkacaksın, açıklayacaksın, özür dileyip istifa edeceksin."

"AZİZ YILDIRIM'IN ÇAPI ARTIK FENERBAHÇE'Yİ ALGILAYAMIYOR"

"5 yıldır söylüyorum. Fenerbahçe, bunların çapını çoktan aştı. Aziz Yıldırım'ın çapı artık Fenerbahçe'yi algılayamıyor. Fenerbahçe bir dünya devi olmalı. Bu potansiyel var. Fenerbahçe'nin büyüklüğü, Aziz Yıldırım'ın dar vizyonuna sığmıyor artık. Dar vizyonla Fenerbahçe'yi bir kutuya hapsedemezsiniz. Gelinen nokta fiyasko noktasıdır. Aziz Yıldırım artık inşaatçı kafasıyla endüstriyel futbolun bu döneminde Fenerbahçe'ye vizyonu dar geliyor."

"AYKUT KOCAMAN SEN NASIL FENERBAHÇELİ'SİN?"

"Elendiğiniz Vardar gerçekten mahalle takımı! UEFA'da 255. sırada. 5 pas üst üste 1 kez yapabiliyor. Ve sen bu takımdan oley yedin! Ya Aykut Kocaman sen nasıl Fenerbahçelisin ya? Utanın utanın! Aziz Yıldırım'a da söylüyorum. Biz bu Monaco'yu nasıl eleyemedik diye Vitor Pereirea'yı kovdun. Vardar'a elendikten sonra Aykut Kocaman için bir şey yapmayacak mısınız?"

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)