comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a Mehmet Demirkol'dan ağır sözler: 'Bu saygısızlık'

25 Ağustos 2017, Cuma 00:21
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a Mehmet Demirkol'dan ağır sözler: 'Bu saygısızlık'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın basın toplantısındaki tavrını Mehmet Demirkol eleştirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a elenmesinin ardından teknik direktör Aykut Kocaman'ın basın toplantısında herhangi bir soru almaması Mehmet Demirkol'u çileden çıkardı. Demirkol, NTV Spor canlı yayında Aykut Kocaman'ın basın toplantısını izledikten sonra deneyimli teknik adamı ağır bir dille eleştirdi. 


Fenerbahçe 1-2 Vardar Aykut Kocaman'ın basın toplantısında neler oldu?


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Vardar maçının ardından basın toplantısında çok kısa konuşarak devamında ise soru almadı. Kocaman'ın bu hareketini Mehmet Demirkol sert bir dille eleştirdi. 

"BU YAPILAN SAYGISIZLIK"
Aykut Hoca'nın yaptığı saygısızlık. Bu rezalet futbolun açıklamasını herkes merak ediyor.  Taraftar "Ben bu takımı seyredeceksem gelmem" deri. Aykut Hoca bunu anlatmak zorunda.  Aykut Hoca'nın sorumlulukları var. Söyleyecek bir şeyim yok diyemez. Yani Fenerbahçe'nin açıklama yapması için Vardar'a elenmesinden daha ağır ne olabilir? Bundan daha ağır ne olabilir ki açıklama yapmıyor? Asıl bugün konuşulması lazım."

"TÜRK TEKNİK DİREKTÖRLER KORUNUYOR"
Aykut Kocaman nasıl olur da sorulara yanıt vermez ya? Fenerbahçe taraftarının soruları var. Gazeteciler soracaklar. Soru almıyorum ne demek ya! Tudor dayak yiyor, Aykut Hoca çıkıp gidiyor. Allah Allah... Kaç tane Fenerbahçeli varsa hepsi merak ediyor. Tudor'un üstünden tırla geçtiler Tudor'un tırla! Adam oturup bütün soruları yanıtladı! Aykut Hoca gibi gitmedi! Moralin bozuk. Bütün Fenerbahçelilerin morali bozuk. Belki en iyi durumda olan sensin. Çıkıp konuşacaksın.  Fenerbahçe komutanının söyleyecek bir şeyi yoksa, orada durması için de bir sebep yoktur."

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)