comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a karşı dedikodu krizi

09 Kasım 2017, Perşembe 09:24
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a karşı dedikodu krizi

Fenerbahçe'de tecrübeli futbolcular Volkan Demirel, Mehemt Topal ve Alper Potuk, teknik direktör Aykut Kocaman ile karşı karşıya kaldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Aykut Kocaman krizi önlenirken, bu kez takım içerisinde Aykut Kocaman'a cephe aldığı iddia edilen futbolcular krizi yaşanıyor. Fenerbahçe kaptanlarından Mehmet Topal, Volkan Demirel ve Alper Potuk'un teknik direktör Aykut Kocaman'ın oyun tarzını eleştirdiği iddia ediliyor.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a karşı dedikodu kriziFenerbahçe'de sular durulmuyor. Aykut Kocaman'ın istifası önlenen sarı lacivertli takımda futbolcular ve Aykut Kocaman'ın arası açılmış görünüyor. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'de Volkan Demirel, Alper Potuk ve Mehmet Topal'ın Aykut Kocaman'ın taktiğini ve kadro tercihlerini sürekli eleştirdiği öğrenildi.
İSİMLERİNİ YÖNETİME VERDİ

Bu durumdan rahatsız olan Kocaman'ın 3 oyuncuyu takımda huzursuzluk çıkarmamaları konusunda uyardığı bildirildi. Aykut Kocaman'ın kadro ve taktik konusunda sürekli olarak eleştiride bulunan 3 oyuncunun ismini yönetimle de paylaştığı bildirildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!