comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a flaş Ali Palabıyık sorusu: "Cevabı..."

08 Aralık 2017, Cuma 23:19
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a flaş Ali Palabıyık sorusu:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a Bursaspor maçı sonrasında basın toplantısında oldukça gündem yaratacak sorular yöneltildi. 

FutbolArena - Süper Lig 15. haftasında oynanan Bursaspor - Fenerbahçe maçı sonrasında Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın basın toplantısında ilginç diyaloglar yaşandı. 


Bursaspor 0-1 Fenerbahçe Aykut Kocaman'ın basın toplantısı


Süper Lig 15. haftasında Fenerbahçe, Bursaspor'u deplasmanda 1-0 mağlup etti. Maçın ardından Aykut Kocaman'ın basın toplantısında son derece ilginç diyaloglar yaşandı. 

SORU: "Bursaspor Başkanı Fenerbahçe bu futbolla şampiyon olamaz dedi. Sizin cevabınız ne olacak?"
AYKUT KOCAMAN: Bursaspor Başkanı ne söyledi bilmiyorum, futbolla ilgili değerlendirmesi böyleyse, değerlendirmesini değerlendirmesinde fayda var. Seri olacak mı bilmiyorum ama ben doğru oyunla ilgileniyorum. Puan ortalamasını yükseltecek, doğru oyunu tekrarlamaya çalışıyorum. Bunun sonucunda ne olacağını sezon sonunda göreceğiz. En başından beri bizim takımın şampiyonluk için kapasitesinin olduğunu söylüyorum. Anlamsız puanlar yitirdik. Geldiğimiz durum itibariyle seri ne kadar sürer, Allah bilir. Bizim işimiz futbol adına doğrularını arttırmak. Bursaspor Başkanıyla birlikte göreceğiz neler olacağını." 

SORU: "Geçen sezondan bu yana Fenerbahçe'nin 10 maçını yöneten Ali Palabıyık var. Fenerbahçe bilerek mi istiyor yoksa tesadüf mü?"
AYKUT KOCAMAN:: Şu anda içimde geçenleri söylemeyeceğim. Provake edici bir soru. Hiçbir şey söylemeyeyim daha iyi. Küstahlık yapmak istemiyorum birazcık olayları, objektif, nesnel değerlendirebilen birisinin böyle bir soru sormaması gerektiğini söylüyorum. Cevabı bu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.