comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a Bülent Yıldırım cevabı: "Yanılıyorsun."

29 Eylül 2017, Cuma 23:44
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'a Bülent Yıldırım cevabı:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Bülent Yıldırım hakkında yaptığı açıklamalara Serkan Reçber'den cevap geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Akhisar Belediyespor maçının ardından hakem Bülent Yıldırım ile son derece sert açıklamalarda bulundu. Aykut Kocaman'a ise TRT Spor yorumcusu Serkan Reçber'den flaş bir cevap geldi. 
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın Bülent Yıldırım açıklamaları


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Akhisar Belediyespor maçının ardından hakem Bülent Yıldırım ile alakalı son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aykut Kocaman, Beşiktaş derbisinin etkisinde kalındığını söylemesinin ardından Serkan Reçber, eğer Bülent Yıldırım kasıtlı iş yapsaydı 35. dakikada Janssen'i oyundan atardı dedi. 

Serkan Reçber, Aykut Kocaman'a "Hoca böyle düşünüyorsa yanılıyorsun" derken, Aykut Kocaman'ın dediği gibi hakem bizi yendirmeye geldi diyorsa, hoca yanılıyor. 35'te Janssen atılırdı o zaman. Bunu saha içinden gelen herkes bilir. Saha içine bile gerek yok ama bunu herkes bilir. Aykut Kocaman böyle düşünüyorsa yanılıyor." diye konuştu. 
AYKUT KOCAMAN NELER SÖYLEDİ?

"Beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler. Çok net.. Alper'in pozisyonda hiçbir şey yok. "Geçen haftaki kırmızılara bir şey demedik. Beşiktaş'ı hakem hatasıyla yenmiş gibi hava estirildi ve böyle hakem geldi."Bu adam geçen sene Quaresma'yı 3 kere atamayan hakem. Sonra biz yarışalım diyoruz. Hayırlı uğurlu olsun."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)