comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Vardar maçı sonrası yıkıldı

24 Ağustos 2017, Perşembe 23:54
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Vardar maçı sonrası yıkıldı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, UEFA Avrupa Ligi'nde Vardar'a elenmelerinin ardından basın toplantısında büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını söyledi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Vardar yenilgisinin ardından büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Basın toplantısında oldukça üzgün görünen deneyimli teknik direktör soru kabul etmedi. 
 

Fenerbahçe 1-2 Vardar Aykut Kocaman'ın maç sonu açıklamaları


Vardar'a sahasında 2-1 kaybederek Avrupa defterini kapatan Fenerbahçe'de Teknik Direktör Aykut Kocaman, çok üzgün olduğunu belirterek, “Söyleyecek hiçbir şeyim yok. Soru kabul etmeyeceğim” ifadelerini kullandı. 

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman hem şahsı hem de takım adına büyük bir hayal kırıklığı içinde olduğunu ifade ederek, “Sportif anlamda olduğu bu işi yapanların arzusu kazanmak üzerine. Turu kaybettik. Bunun ciddi bir üzüntüsü var üzerimizde. Göreve gelmeden önce vurguladığım en önemli konu, Fenerbahçe tribünlerinden ayrılan taraftarları, yeniden yanımıza çekmekti. En büyük üzüntüm bu. Golü attığımız dakikaya kadar takıma büyük destek verdiler ancak biz işimizi yapamadık. Temel olarak en büyük üzüntüm burada” ifadelerini kullandı.
"ANLATACAK BİR ŞEY YOK"

Oyunla ilgili olarak çok fazla söylenecek bir şey olmadığını sözlerine ekleyen Kocaman, “Maç öncesinde oyuncularıma söylediğim, önceki maçın skoru ve benzerleri bir araya getirildiğinde, hızlı oyunculardan kurulu bir takım karşısında saha yerleşimini bozmamaktı. Attığımız gole kadar doğru şekilde oynadık, saha içinde doğru pozisyonda durduk. Golden sonraki, turu geçme arzusu sahadaki dağılımı artırdı. Bundan sonra hiç istemediğimiz şey oldu. Gol için çok fazla konuşmaya gerek yok. Anlatacak hiç bir şeyim yok, soru kabul etmeyeceğim. Herkese iyi akşamlar” diyerek basın toplantısını tamamladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.