comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman: 'Taraftarlara söz veriyorum...'

14 Temmuz 2017, Cuma 10:20
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman: 'Taraftarlara söz veriyorum...'

Fenerbahçe'nin yeni çalıştırıcısı Aykut Kocaman, son 2 hazırlık karşılaşmasında mağlup olmalarının bir anlam ifade etmediğini belirterek camiaya umut aşıladı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken teknik direktör Aykut Kocaman gelecekle ilgili umutlu konuştu. Fenerbahçe Transfer Haberleri son gelişmelerle FutbolArena'da!

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Juventus Bükreş ve Sporting Lizbon maçlarından mağlup ayrılan Fenerbahçe'de Aykut Kocaman taraftarlardan hem süre istedi hem de camiaya söz verdi.
 

Aykut Kocaman hazırlık maçları için neler söyledi?


Fanatik'in edindiği bilgiye göre Aykut Kocaman, "2 mağlubiyet aldık diye teslim olmamız, umutsuzluğa kapılmamız söz konusu bile olamaz. Biz doğru bildiğimiz yoldan ilerlemeye devam edeceğiz. Takımın iskeletini oluşturmaya çalışıyoruz. Bize gerçek Fenerbahçe'yi göstermek için 1.5 ay lazım. Bu takıma gönül verenlere, iyi bir futbol izleyeceklerinin sözünü veriyorum" diye konuştu.
Duran toplar konusunda temel bir problem yaşadıklarını belirten Kocaman, "Ana takıma döndüğümüz andan itibaren daha iyi olacağını düşünüyorum. Sporting karşısında oyundaki saldırgan halimiz nispeten daha iyiydi. Bu oyunu biraz daha geliştirerek ilk resmi maçımıza kadar daha hazır hale gelmek istiyoruz. Sonrasında takım tam kıvamına gelecektir" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ile ilgili son gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.