comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Robin van Perise'yi sildi

15 Eylül 2017, Cuma 10:27
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Robin van Perise'yi sildi

Fenerbahçe teknik heyeti takımım gol sorununu yeni yıldızlar ile çözmeye çalışırken Hollandalı yıldız Robin van Persie'den umudu tamamen yitirmiş durumda.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, büyük maliyetler altında takıma dahil edilen fakat beklentileri bir türlü karşılayamayan sık sık sakaltık problemi ile takımı yalnız bırakan Hollandalı futbolcu Robin van Persie'den umutu tamamen kesmiş durumda.


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Robin van Perise'den umutu kesti


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, İspanyol golcü Roberto Soldado ve Hollandalı yıldız Vincent Jassen transferlerinden sonra Robin van Perise'yi tamamen silmiş durumda. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, İlk dört haftanın analizlerinde oyuncuların maç içinde istenenleri büyük ölçüde sahaya yansıttığı görüşü ön plana çıktı. Alınan sonuçlara rağmen takımın azminden memnun olan Aykut Kocaman, takımda umutsuz olduğu tek konu Robin van Persie.


Van Persie'den umudu kesen teknik heyet Soldado'nun yanısıra Janssen ve iyileşen Fernandao ile birlikte takımın yaşadığı gol sorunu aşmak için çabalayacak.


Robin van Persie'nin Fenerbahçe performansı


Fenerbahçe takımı ile 3. sezonunu geçiren Hollandalı yıldız Robin van Persie, bir türlü beklentileri karşılayamadı ve hayal kırıklığına neden oldu. Fenerbahçe takımı ile 91 karşılaşmaya çıkan Hollandalı yıldız bu süreçte 40 gol, 8 asistlik performans sergiledi.


Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.