comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman - Mehmet Topal krizinin perde arkası

08 Kasım 2017, Çarşamba 22:52
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman - Mehmet Topal krizinin perde arkası

Fenerbahçe'de Mehmet Topal ile Aykut Kocaman arasında yaşanan krizin perde arkasındaki detaylar. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de bu sezon Aykut Kocaman tarafından gözden çıkarılan ve ilk 11'de forma şansı bulamayan Mehmet Topal takımdan ayrılıyor mu? Beşiktaş'a transfer olacağı iddia edilen tecrübeli futbolcunun Aykut Kocaman ile sezon başından bu yana yaşadığı krizin perde arkası. 
 

Fenerbahçe'de Mehmet Topal ayrılıyor mu?


Fenerbahçe'de sezon başında sergilediği kötü performansın ardından Aykut Kocaman'ın gözünden düşen ve ilk 11'deki yerini kaptıran Mehmet Topal ile hocası arasında neler yaşandı?

Sezon başından bu yana yedek kalacağı ve yerine Josef'in tercih edileceği haberlerden rahatsız olan Mehmet Topal, bu nedenle ilk haftadan bu yana yaşadığı mutsuzluğu antrenmanlara da yansıttı. Tecrübeli futbolcunun antrenman performansı da düşünce de Aykut Kocaman ile arasındaki mesafe iyiden iyiye artınca Mehmet Topal, bunun üzerine Aykut Kocaman'la görüşmek istedi. Ancak bu görüşmeden sonuç alamayan deneyimli futbolcu sonrasında ikinci bir randevu talebinde bulunmadı. 
 

Fenerbahçe'de Mehmet Topal neden oynamıyor?


Süper Lig 11. haftasında oynanan Osmanlıspor maçının kadrosunda yer almayan Mehmet Topal, dizindeki problem nedeniyle kafilede yer almadı. Perde arkasındaki bir diğer gelişme ise, ilk 11'de düşünülmediğini öğrenen Mehmet Topal kadroda olmak yerine tedavi olmayı istedi. Eğer Aykut Kocaman, Osmanlıspor maçında Mehmet Topal'ı ilk 11'de düşünseydi deneyimli futbolcu takımın ihtiyacı olduğunu düşündüğü için dizindeki probleme rağmen kendisini riske edecekti. Ancak yedek olmasından dolayı bu nedenle tedavi olmayı tercih etti. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)