comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman isyanda ''Nerede yanlış yaptım''

02 Kasım 2017, Perşembe 09:33
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman isyanda ''Nerede yanlış yaptım''

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Kayserispor karşısında 2 puanı bırakan futbol takımının hatalarını masaya yatırdı.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig'de kötü gidişata çözüm bulamıyor. Sarı lacivertli takım, lider Galatasaray'ın 3 puan kaybettiği hafta sahası Ülker Stadyumu'nda Kayserispor karşısında galibiyet alamadı ve taraftarını hayal kırıklığına uğrattı.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman kötü gidişata çözüm arıyor


Fenerbahçe teknik direktör Aykut Kocaman, Galatasaray'ın 8 puan gerisine düşmelerinin nedenlerini arıyor. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Kayserispor karşısında galibiyet alamayan futbol takımının yanlışlarını masaya yatırıdı.

''ÖNCE KENDİMİZDEN BAŞLAYALIM''
Aykut Kocaman'ın yardımcılarına, "Bu maçtaki hataları masaya yatırmadan gelecek haftaya ve haftalara bakamayız. Önce kendimizden başlayalım. Sonuçla ilgili bir hata varsa da öncelik benimdir. Geniş bir rapor bekliyorum. Maçın taktiği, oyuncu değişiklikleri ve dizilişler. Ben nerede yanlış yaptık bulalım" dediği öne sürüldü.

''TARAFTARLAR İLE ARAMIZDAKİ KOPUKLUK..''

Takımdaki özgüven eksikliğini de masaya yatıran Kocaman'ın, "Seri galibiyetler aldığımızda bu sorun çözülecek ama, takımla taraftar arasındaki kopukluk da oyuncularımın saha içindeki performansını etkiliyor. Şampiyon olmak istiyorsak taraftar desteği şart" diye konuştu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)