comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifası depremi

13 Eylül 2017, Çarşamba 09:27
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifası depremi

Fenerbahçe yönetimi Alanyaspor ve Beşiktaş maçından alınacka sonuçlara göre, Aykut Kocaman ile yolları ayırma kararı alabilir. Tecrübeli teknik adam istifayı düşünüyor mu? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ın geleceği masaya yatırılıyor. Sarı laciverli ekip Süper Lig'e istediği gibi bir giriş yapamamanın ardından Eylül ayında kritik bir Beşiktaş karşılaşmasına çıkacak. Fenerbahçe ile ilgili son dakika gelişmeleri FutbolArena'da.


Fenerbahçe yönetimi Aykut Kocaman'ın geleceğini tartışıyor


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman tartışmaları başladı. Sarı lacivertli ekip Süper Lig'e Aykut Kocaman yönetiminde istediği gibi bir giriş yapamamısının ardından yönetimde sesler yükselmeye başladı. Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre, Alanyaspor ve Beşiktaş karşılaşmaları Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'de ki geleceğini netleştirecek. Yönetim bu maçlarda alınacak sonuçlara göre harekete geçecek.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa etmeyi düşünüyor mu?

 

İSTİFAYI DÜŞÜNEBİLİR

Bu iki mücadelenin de kaybedilmesi halinde radikal kararların alınabileceği konuşulurken, Aykut Kocaman da sürpriz bir hamlede bulunabilir. Trabzon maçının ardından "Akıl sağlığımı kaybetmeden durumu düzelteceğiz" diyen Kocaman, Başakşehir maçından sonra da "Hayatta hissedersin ya, 'Olmuyor yani bir şeyler' dersin" ifadeleriyle sabrının tükendiğinin sinyalini vermişti.

Kocaman'ın da Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarında puan kaybedilmesi halinde istifayı düşünebileceği öğrenildi. Kocaman bu durumu hiçbir şekilde yansıtmayıp çok yoğun bir şekilde çalışmalarına devam etse de kafanın bir köşesinde bu fikri tutuyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (21 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.