comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman için olay sözler! "Ancak sekreter olur"

19 Ağustos 2017, Cumartesi 14:40
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman için olay sözler!

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman hakkında Ahmet Çakar'dan gündem yaratacak ifadeler geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman hakkında yorumlarda bulunan Ahmet Çakar gndem yaratacak ifadeler kullandı. Aykut Kocaman'ın heyecanının olmadığını dile getiren Ahmet Çakar sert eleştirilerde bulundu.
 

Ahmet Çakar'dan Aykut Kocaman'a olay gönderme


BİP uygulamasında yer alan '10 Numara Muhabbet' programında konuşan Ahmet Çakar, "Aykut hoca, büyük takım hocası falan olamaz.  Bunu bu sezonki bu kısa sürede gördüm. Aldığı oyuncular kötü. Dirar'ın Lens'ten fazlası ne? Isla'nın Şener'den fazlası ne? Şili takımında banko oynayan Medel, belki de Beşiktaş'ta oynayamayacak. Isla milli takımda oynasa ne olacak? Aykut Kocaman değerlendiremiyor. Aykut Kocaman Fenerbahçe'nin hocası olamaz anca sekreteri olur." dedi.

"AYKUT KOCAMAN'IN HEYECANI YOK"
Aykut Kocaman'ın teknik direktörlük kariyerini değerlendiren Ahmet Çakar, Kocaman'ın performansını, "Genel performans: 5, futbol bilgisi: 6, duruşu: 3, basın ilişkileri: 8, taraftarın gözünde: 7, para performansı: 10, yaşam tarzı: 10 karizması: 5 değeri: 6, iz bırakması: 8, ortalama: 7" şeklinde puanladı.
Aykut Kocaman'ın bu zamana kadar büyük bir başarı elde edemediğini söyleyen Çakar, "Aykut Kocaman bu zamana kadar ne yaptı? Heyecanı yok, ruhu yok, soğuk. Oyuncuyu motive edemez. Karizmatik bir adam değil. Bir Tudor'a bak, bi Aykut hocaya. Tudor Türkiye'deki en karizmatik teknik direktör" şeklinde konuştu.

Sarı Lacivertli takımla ilgili son dakika gelişmelerine Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)