comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman için büyük tartışma

01 Kasım 2017, Çarşamba 14:22
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman için büyük tartışma

Fenerbahçe'nin Kayserispor ile oynadığı karşılaşmanın yankıları sürerken Ahmet Çakar, son yazısında Aykut Kocaman il ilgili ağır ifadelerde bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'in 10. haftasında Kayserispor ile 3-3 berabere kalırken Aykut Kocaman'ın kararları gündemdeki yerini koruyor. Futbol yorumcusu Ahmet Çakar son yazısında Aykut Kocaman'ı kaleme aldı.

Aykut Kocaman'ın yıldız oyuncu kompleksi olan bir hoca olkduğunu belirten Ahmet Çakar, daha önce Alex de Souza, Alexander Hleb gibi yıldızlarla anlaşamadığını hatırlattı.
Sabah'taki yazısında Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'de bir fiyasko yaşattığını belirten Ahmet Çakar şunları yazdı:

"ALEX'İ MUNDAR ETTİ, SIRA SKRTEL VE VALBUENA'DA"

"Alex'i mundar etti, Hleb'i boğdu" Aykut Kocaman, hoca falan değildir. Aykut Kocaman, havada uçan dronların, tribünde bilgisayarla oyuncuların koşu istatistiklerini tutan istatistikçilerin verileriyle hareket eden bir futbol sekreteridir. Üstelik Aykut Kocaman, oyuncusuna sinsice davranan, yıldız oyuncu kompleksi olan, futbolcuyu parlatacağına söndüren bir şahıstır. Bunların hepsinin ispatı var.

"HLEB'İ DE BOĞDU"

Yıllar önce Konya'da çalışırken Hleb'i boğdu! Sonra F.Bahçe'deyken Alex'i mundar etti! Şimdi de Valbuena'nın burnunu sürtüp, ezmeye çalışıyor. Aslında gizli kalmış bir olay daha var. Benzeri uygulamaları da Skrtel'e yapmaya başladı. Kayseri maçında kendini ilk 11'de göremeyen Skrtel'in de birden başı dönüp eve gitti! Bunların hepsi F.Bahçe'nin kocaman fiyaskosu Aykut Kocaman'ın eseridir.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)