comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman gelişmesi! Resmen açıklandı

07 Kasım 2017, Salı 15:35
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman gelişmesi! Resmen açıklandı

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, bugün yapılacak antrenman öncesi tesislere geldi. Fenerbahçe yönetimi ayrıca yaptığı açıklamada, Aykut Kocaman'ın takımda kaldığını resmen duyurdu.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Süper Lig'de Osmanlıspor ile oynadığı karşılaşmanın ardından istifa sinyalleri veren Aykut Kocaman'ın geleceği belli oldu. Fenerbahçe yönetimi, Aykut Kocaman'ın takımda kalacağını açıkladı. 
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman görevine devam edecek mi?


Süper Lig 11. haftasında deplasmanda Osmanlıspor ile berabere kalan Fenerbahçe'de, basın toplantısında istifa sinyali veren Aykut Kocaman'ın kararından vazgeçtiği öne sürüldü. Aykut Kocaman yönetimle yaptığı toplantının ardından istifa kararından vazgeçti ve 7 Kasım Salı günü yapılacak olan antrenmanda takımın başında olma kararı aldı. Fenerbahçe resmi sitesinden yapılan açıklamada Aykut Kocaman'ın takımda kalması kesinleşti.


Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan Aykut Kocaman açıklaması


04 Kasım 2017 günü, deplasmanda oynadığımız Osmanlıspor karşılaşmasının ardından, maç sonucunun vermiş olduğu üzüntü ve duygu yoğunluğu nedeniyle, Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman, ulusal basın önünde birtakım ifadeler kullanmış; bu ifadelerden yola çıkarak birçok iddia ortaya atılmıştır.

Gelinen noktada, Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı'nın Teknik Direktörü Sayın Aykut Kocaman'dır ve hocamız bugünkü idmanda takımımızın başındadır.
Kaybedilen puanlar, puan tablosundaki durum tabi ki hiçbir Fenerbahçeliyi mutlu edecek cinsten değildir; ancak unutulmamalıdır ki, henüz kaybedilmiş bir şey yoktur. Geçmişte örneklerine şahit olduğumuz gibi, futbol takımımızın geriye düştüğü zamanlar olmuş, ancak büyük taraftarının koşulsuz desteğiyle ayağa kalkmasını bilmiş ve şampiyonluk kupasını gururla kaldırmıştır. Bugün de hedefimiz şüphesiz ŞAMPİYONLUKTUR. Kamuoyundan ve medyadan beklentimiz, dedikodu haberciliği ve manipülasyonu bir tarz edinmiş gazetecilikten ziyade, kulübümüzden yapılan açıklamalar baz alınarak gündem oluşturulmasıdır. Mevcut durumda, futbol takımımız, Sivasspor karşılaşması için çalışmalarına Teknik Direktörümüz Sayın Aykut Kocaman önderliğinde başlayacaktır.


 

Aykut Kocaman'un kadroda yapacağı revizyon


Bu gelişmenin ardından Aykut Kocaman'ın takımda geniş çaplı bir revizyona gitmesi bekleniyor. 

Aykut Kocaman, bugünkü idman öncesi tesislere geldi. Sarı lacivertlilerde milli takımlara giden futbolcularla birlikte sakatlığı bulunan oyuncular dışında Sivasspor maçının hazırlıkları başlayacak.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)