comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman: ''Galatasaray derbisini aklınızdan geçirmeyin''

28 Eylül 2017, Perşembe 11:41
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman: ''Galatasaray derbisini aklınızdan geçirmeyin''

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Akhisarspor karşısında oyuncularından rehavete kapılmamalarını istedi.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'dan oyuncularına Akhisarspor ile yapacakları zorlu mücadele öncesinde uyarılar geldi. Aykut Kocaman, Akhisarspor karşısında oyuncularından rehavete kapılmamalarını ve Galatasaray derbisini düşünemmelerini istedi.


Aykut Kocaman'dan Galatasaray ve Beşiktaş uyarısı


Fenerbahçe takımı Alanyaspor ve Beşiktaş karşısında aldığı kritik 6 puan ile şampiyonluk yarışında bende varım dedi. Aykut Kocaman, Akhisarspor ile yapılacak kritik maç öncesinde futbolcularına uyarılarda bulundu.

''GALATASARAY DERBİSİNİ SAKIN AKLINIZADAN GEÇİRMEYİN''
Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre, başarılı teknik adam, dün öğrencileriyle bir toplantı yaptı. Aykut Kocaman konuşmasında, "Beşiktaş galibiyetini artık unutun. Galatasaray derbisini ise aklınızdan bile geçirmeyin. Bizim için önemli olan tek şey Akhisar maçı. Manisa'da takılırsak, Beşiktaş zaferinin hiçbir anlamı kalmaz" uyarısında bulundu.

''SAKIN AKHİSARSPOR'U HAFİFE ALMAYIN''

52 yaşındaki teknik adam, Akhisar'ın tehlikeli bir takım olduğuna da dikkat çekti, "Özellikle sahalarında kolay kolay teslim olmuyorlar. Taraftarları önünde oynadıkları 3 maçı da kazandılar. Kesinlikle rakibimizi hafife alamayız. 90 dakika boyunca motivsayonumuzu kaybetmeden mücadele etmeliyiz" ifadelerini kullandı

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)