comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman flaş sözler: "Tarihe geçen bir sezon."

09 Eylül 2017, Cumartesi 22:44
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman flaş sözler:

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Başakşehir maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Medipol Başakşehir maçının ardından takımın durumuyla alakalı açıklamalarda bulundu. 
 

Fenerbahçe 2-3 Başakşehir maç sonu Aykut Kocaman'ın açıklamaları


Aykut Kocaman karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa şunları söyledi:


"DAHA YERİMİZE OTURMADAN GOL YİYORUZ"
"Konuşmanın zor olduğu maçlardan birisi. Klasiğimiz oldu bu. 4 veya 5. defadır kaleye gelen ilk top gol oluyor. Daha yerimize oturmadan. Ondan sonra hızlı çıkan takımlara karşı oynamak zor oluyor. Zorlaya zorlaya oyunu çıkarmak için enerji harcıyorsunuz. 2-0'dan sonra oyunu çevirmek zorlaştı ama oyuncularımız bunu başardı. Galibiyeti aradığımız anlarda kaleye gelen top gol oldu. Sezon başı klasiği haline geldi. Sıkıntılı bir durum bu.

"ÇALIŞMAYA DEVAM"

"Artık galibiyeti çok arzuladığımızı anlarda istemediğimiz skorlarla karşılaştık. Söyleyecek bir şey yok. Çalışmaya devam edeceğiz. Başka şansımız yok."

"ÖZGÜVEN KAYBI YAŞIYORUZ"

"Alınan sonuçlar hep bir adım geriye atıyor bizi. Bir taraftan yenilenme çabası var ama öbür taraftan da özgüven kaybı var. Yapılmak istenen şeylerin yapılamaması. Gençlerbirliği maçında dahi 10 kişi kalan rakibi karşısında geriye çekilen bir takım vardı. Öbür taraftan bunun yol açtığı bir takım sıkıntılar yaşadık. Hakikaten belki Fenerbahçe tarihine geçecek sezon oynuyoruz olumsuz anlamda. Hep ilk gelen topun gol olması sonucunda hissediyorsunuz ya, olmuyor yani. Bu kadar çaba boşa gidiyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.