comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Ersun Yanal'a yine takıldı

21 Ağustos 2017, Pazartesi 00:22
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Ersun Yanal'a yine takıldı

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Ersun Yanal'ın takımlarına karşı zorlanıyor.

FutbolArena Detay - Fenerbahçe ile Trabzonspor, Süper Lig'in 2. hafta maçında karşı karşıya geldi ve mücadele 2-2 sona erdi. Ersun Yanal ile Aykut Kocaman arasındaki rekabet de ilgi çekiciydi. 

Fenerbahçe'yi şampiyon yapan son iki teknik adam olan Ersun Yanal ve Aykut Kocaman, Kadıköy'de kozlarını paylaştı maçtan 2-2 beraberlik çıktı. 


Ersun Yanal ile Aykut Kocaman'ın arasındaki maçlar


Bugüne kadar iki takım arasında 20 maç oynanadı. Bu maçlarda Ersun Yanal 9 kez galibiyet sevinci yaşarken, Aykut Kocaman, meslektaşını 4 kez yenebildi. Bu maçla birlikte 7 mücadele de beraberlikle sonuçlandı.


Ersun Yanal Kadıköy deplasmanındaki maçları


Fenerbahçe ile 2013-2014 sezonunda şampiyonluk yaşayan Ersun Yanal diğer takımların başındayken Fenerbahçe'ye karşı Kadıköy'de galibiyet almakta zorlanıyor ancak kolay kolay da yenilmiyor.

Bugüne kadar Kadıköy'de 14 deplasman maçına çıkan Ersun Yanal bu maçlarda sadece bir kez kazanabildi ama 7 maçtan da beraberlik aldı. Yalan, 6 maçtan ise boynu bükük ayrıldı. 

Öte yandan Ersun Yanal, Fenerbahçe'ye karşı çıktığı son 4 deplasman maçında da yenilmedi. Yanal bu dört maçtan da beraberlik aldı.


Aykut Kocaman, Trabzonspor'a karşı başarısız


Öte yandan Aykut Kocaman ise teknik direktör olarak Trabzonspor karşısında 36 maça çıktı. Bu maçların 13'ünü kazanabilen Kocaman, 15 kez kaybetti ve 8 maç da berabere bitti.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.