comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Dirk Kuyt arıyor

08 Aralık 2017, Cuma 09:41
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Dirk Kuyt arıyor

Fenerbahçe yönetimi ve Aykut Kocaman transfer çalışmaları için kolları sıvadı. Fenerbahçe'de Aykut Kocaman transferlere eski futbolcusu Kuyt kriteri getirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman ve sarı lacivertli yöneticiler devre arası transfer dönemine hazırlanıyor. Devre arasında kadrosunu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe'de Aykut Kocaman transferlere Dirk Kuyt kriteri getirdi.


Fenerbahçe devre arasında kaç transfer yapacak?


Fenerbahçe yönetimi ve Aykut Kocaman transfer çalışmaları için kolları sıvadı. Fenerbahçe'de Aykut Kocaman transferlere eski futbolcusu Kuyt kriteri getirdi. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, devre arasında hem kanatta, hem de forvette oynayabilecek bir oyuncu isteyen teknik heyet, eski Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt'un özelliklerini arıyor.

HEM KANAT HEM FORVET OYNAYABİLEN BİR İSİM ARANIYOR
Teknik Direktör Aykut Kocaman ve ekibi kanat forvet bölgesinde daha önce birlikte çalıştıkları Dirk Kuyt tarzında birini arıyor. Hem çizgide hem de ileri uçta oynayabilecek özelliklerde bir oyuncu bakan sarı-lacivertliler aynı zamanda bu ismin takım savunmasına katkı sağlaması gerektiğini de ifade ediyor.

Bir sol bek ve kanat oyuncusu ile Fenerbahçe'nin daha fazla çözüm üretebilen bir takım hüviyetine kavuşacağını düşünen teknik heyet, orta alana gelecek topu daha iyi ve hızlı kullanabilen bir oyuncu ile eksiklerin büyük ölçüde giderileceğini öngörüyor

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.