comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman çift forvete dönüyor

09 Eylül 2017, Cumartesi 09:30
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman çift forvete dönüyor

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, yeni transferler Roberto Soldado ve Vincent Janssen silahlarını aynı anda sahaya sürmeye hazırlanıyor.

FutbolArena - Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Hollandalı yıldız Vincent Janssen transferi sonrasında kadro diziliminde değişikliğie gidiyor. Uzun zamandır kadroya yazabileceği ikinci forveti isteyen Aykut Kocaman, Janssen transferi ile sonunda istediğini almış oldu.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman çift forvete dönüyor


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, İspanyol golcü Roberto Soldado ve Hollandalı golcü Vincent Janssen transferlerinden sonra kadro diziliminde değişikliğe gitme kararı aldı. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Janssen'in gelişiyle forvet hattında hamle şansı artan başarılı teknik adam, yeni transferler takıma tam anlamıyla adapte olduğunda çift forvetli sisteme geçiş yapacak. Soldado ve Janssen'in tamamlayıcı forvetler olduğunu düşünen ve bu sebepten ikisini aynı anda sahaya sürdüğü zaman verimlerinin de artacağına inanan Kocaman, orta sahada bir kişiden vazgeçmek zorunda kalacak.


Fenerbahçe'nin 2017 2018 yaz dönemi transferleri


Fenerbahçe yönetimi 2017 2018 sezonu öncesi yaz ayı transfer dönemini bir hayli hareketli geçirdi. Sarı lacivertliler birçok yıldız isimler kadrosunu güçlendirdi. İşte Fenerbahçe'nin yeni transferleri;

Giuliano, Roberto Soldado, Nabil Dirari Mathieu Valbuena, Carlos Kamani, Mehmet Ekici, Mauricio Isla, Eljif Elmas, Vincenct Janssen, Luis Neto.
Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)