comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman Beşiktaş için ne demek istedi? Söyleyemediği kelime...

25 Eylül 2017, Pazartesi 18:20
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman Beşiktaş için ne demek istedi? Söyleyemediği kelime...

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş hakkında derbi öncesinde yaptığı "Özgüven yerine bir kelime daha var ama onu şimdi kullanmayayım." sözlerine açıklık getirdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş ile oynadıkları derbi maçının öncesinde yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Beşiktaş özgüveni çok yüksek bir takım. Aslında özgüven yerine bir kelime daha var ama onu şimdi söylemeyeyim." ifadelerini kullanmıştı. Tecrübeli teknik adam bu sözleriyle ne demek istediği konusuna açıklık getirdi. 


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Beşiktaş sözleri


Spor Toto Süper Lig 6. haftasında Beşiktaş'ı 2-1 mağlup eden Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, karşılaşma öncesinde yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada "Beşiktaş özgüveni yüksek bir takım. Aslında özgüven dışında bir kelime daha var ama onu söylemeyeyim." demişti. 

AYKUT KOCAMAN NE DEMEK İSTEDİ?
Gazeteci Atilla Gökçe Lig Radyo'da yayınlanan Spor Hayattır Programı'nda Aykut Kocaman'ın "söylemeyeyim" dediği kelimeyi açıkladı. Atilla Gökçe, "Ben Aykut Kocaman'ı kutlamak için aradım. Kocaman doğrudan konuya girdi. Özgüven yerine "kibir" sözcüğünü kullanacakmış ama Beşiktaş'a saygı gösterdiği için kullanmamış. Şenol Hocaya saygı duyduğunu. Fevri ve gergin gördüğünü söyledi. Şenol hoca için keşke işine konsantre olsaydı da dedi." ifadelerini kullandı. 
 

Fenerbahçe - Beşiktaş Aykut Kocaman - Şenol Güneş kavgası


Aykut Kocaman, Şenol Güneş ile yaşadıkları tartışma hakkında, "Ben ne olduğunu anlamadım. Şenol Hoca, bize doğru bir şeyler söyledi. Bir an göz göze gelince bir şeyler söyledi ama anlamadım. Ben normalde hiçbir zaman rakip yedek kulübesine doğru hamle yapan, orayla işi olan birisi değilim. Şenol Güneş bu tarafa doğru bir şeyler söyleyince ne oldu dedim ama ne söylediğini anlamadım." ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)