comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ayrılacak mı?

01 Kasım 2017, Çarşamba 16:25
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman ayrılacak mı?

Fenerbahçe, Kayserispor ile sahası Ülker Stadyumu'nda 3-3'lük skor ile berabere kalırken, tüm oklar teknik direktör Aykut Kocaman'a çevrilmiş durumda.

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın koltuğu sallantıda. Lider Galatasaray'ın 3 puan kaybettiği haftada Kayserispor'u sahasında mağlup edemeyen sarı lacivertli ekipte teknik direktör Aykut Kocaman eleştiri konusu oldu.


Fenerbahçe yönetimi Aykut Kocaman'ı göndermeyi düşünüyor mu?


Fenerbahçe, Süper Lig'in 10. hafta karşılaşması kapsamında sahası Ülker Stadyumu'nda ağırladığı Kayserspor'ua 3-1 öne geçmesine rağmen mağlup etmeyi başaramadı. Karşlaşma sonrasında özellikle sarı lacivertli taraftarların eleştiri okları teknik direktör Aykut Kocaman'a yöneldi.

UEFA FFP KRİTERLERİ EN BÜYÜK ENGEL
Kayserispor mücadelesi sonrasında yönetiminde eleştiri oklarını çevirdiği Aykut Kocaman'ın gönderileceği basında yer alan haberler arasındaydı. Fakat sarı lacivertli yönetimin bu yönde almış olduğu bir karar yok. Aykut Kocaman'ın yeni oluşturulan takımı tanıyabilmesi açısından zaman tanıma imkanı vermekten yana olan sarı lacivertli yönetimi elini bağlayan bir diğer konu ise yeni teknik direktörün kulübe doğrucağı maliyet ve UEFA FFP kriterleri.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)