comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Akhisarspor maçında sistem değişikliğine gidiyor

29 Eylül 2017, Cuma 10:06
Fenerbahçe'de Aykut Kocaman, Akhisarspor maçında sistem değişikliğine gidiyor

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, Akhisarspor maçının sistemini belirlemiş durumda.

FutbolArena - Fenerbahçe takımı Aykut Kocaman önderliğinde Akhisarspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı ve karşılaşma saatini beklemeye geçti. Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarında alınan galibiyetlerin anlamının artması adına mücadeleye büyük önem veren teknik direktör Aykut Kocaman, Akhisarspor maçının sistemini belirlemiş durumda.


Fenerbahçe'de zorunlu sistem değişikliği


Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Alanyaspor ve Beşiktaş maçlarının anlam kazanması adına Akhisarspor maçına büyük önem veriyor. Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Neto ile İsmail Köybaşı'nın kırmızı kart, Josef'in de sarı kart cezalısı olmasının dışında Dirar ve Van Persie'nin sakatlığı devam ediyor. Akhisar'a gödütülen Martin Skrtel, Hasan Ali'nin oynayıp oynamayacağı da belli değil.

FENERBAHÇE'DE SİSTEM DEĞİŞİYOR
Aykut Kocaman bu sorunlar yüzünden 4-3-3 sisteminden vazgeçip 4-2-3-1'e dönecek. Mehmet Topal, Roman Neustadter ile birlikte savunmanın ortasında oynayacak. Orta sahanın göbeği Ozan Tufan ve Mehmet Ekici'den oluşacak. Ancak Skrtel oynarsa M.Topal orta sahaya geçip, 4-3-3'te devam edebilir. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.