comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Yıldırım'dan flaş sözler ''Hocanıza sahip çıkmadınız, yediniz içtiniz yattınız''

06 Kasım 2017, Pazartesi 09:38
Fenerbahçe'de Ali Yıldırım'dan flaş sözler ''Hocanıza sahip çıkmadınız, yediniz içtiniz yattınız''

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım, Osmanlıspor ile yapılan mücadele sonrasında dönüş uçağında futbolculara ateş püskürdü.

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticilerinden ve Aykut Kocaman'a yakınlığı ile bilinen Ali Yıldırım, Osmanlıspor mücadelesi sonrasında dönül uçağında Aykut Kocaman hakkında flaş ifadeler kullandı. Ali Yıldırım, dönüş uçağında futbolcuları adeta kılıçtan geçirdi.


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa edecek mi?


Fenerbahçe yöneticilerinden ve Aziz Yıldırım'ın kardeşi olan Ali Yıldırım, Osmanlıspor ile oynanan mücadele sonrasında dönüş uçağında oyunculara adeta ateş püskürdü. Ayktu Kocaman ile karşılaşma sonrasında uzun bir toplantı yapan ve istifa edeceğinin sinayllerini alan Ali Yıldırım futbolcuları kılıçtan geçirdi.

''HOCANIZA SAHİP ÇIKMADINIZ, YEDİNİZ İÇTİNİZ YATTINIZ''
Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre, İstanbul yolculuğu esnasında uçakta çok sinirli olduğu öğrenilen deneyimli asbaşkan, açtı ağzını yumdu gözünü. Direkt olarak futbolcuları hedef alan Ali Yıldırım, "Hocanıza sahip çıkamadınız. Yediniz onu yediniz, siz yediniz. Onun size verdiği değeri siz ona vermediniz. 2 yıldır paranızı tıkır tıkır alıp, yiyip içiyorsunuz. Hayat size güzel" sözleriyle takımın geneline çıkışırken, saha içi performanslarından memnun olmadığı bazı isimlerle de teke tek, oldukça sert konuşmalar yaptı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)