comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Yıldırım, Bülent Yıldırım'a ne dedi?

30 Eylül 2017, Cumartesi 15:35
Fenerbahçe'de Ali Yıldırım, Bülent Yıldırım'a ne dedi?

Fenerbahçe'de yönetici Ali Yıldırım'ın Akhisarspor maçı sonrası hakem Bülent Yıldırım ile yaşadığı diyaloğa FutbolArena ulaştı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe, Süper Lig'in 7. haftasında Akhisarspor deplasmanında 1-0 mağlup oldu. Sarı lacivertli takımda maç sonunda hakem Bülent Yıldırım'a tepki vardı. Fenerbahçeli yönetici Ali Yıldırım'ın maç sonunda hakem odasına giderek Bülent Yıldırım ile görüşmek istediği belirtildi.


Fenerbahçe'de Ali Yıldırım hakem Bülent Yıldırım'a ne dedi?


FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Ali Yıldırım, Bülent Yıldırım'ın odasına giderek kapıyı çaldığı ve "Açın kapıyı görüşmek istiyorum" dediği öğrenildi. Ali Yıldırım'ın bu sırada gergin olmadığı ve sadece hakemle konuşmak istediği belirtilirken, 4. hakemin kapıyı açarak Bülent Yıldırım'ın yorgun olduğunu ve görüşmek istemediğini söylediği öğrenildi.

Ali Yıldırım'ın 4. hakeme, "Tamam yorgun olabilir, dinlensin. Ben kendisini burada bekliyorum ve sakince konuşmak istiyorum sadece. Lütfen bunu iletir misiniz?" demesi üzerine 4. hakemin içeriye geçerek Bülent Yıldırım'a bu talebi ilettiği ancak buna rağmen Bülent Yıldırım'ın görüşme talebini geri çevirdiği öğrenildi.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.