comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç'un UEFA görüşmesi nasıl geçti?

05 Şubat 2019, Salı 09:29
Fenerbahçe'de Ali Koç'un UEFA görüşmesi nasıl geçti?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geçtiğimiz günlerde İsviçre'ye giderek burada UEFA yetkilileri ile bir araya gelmişti.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz gün Divan Kurulu toplantısında yaptığı açıklama ile 'UEFA ile yapılan görüşme bana göre olumlu geçti' demişti. Ali Koç'un UEFA yetkilileri ile yaptığı görüşmenin detayları ortaya çıktı. Öte yandan Fenerbahçe'de Ersun Yanal ve Ali Koç sezon sonunda gönderilecek isimleri belirledi. Fenerbahçe gelecek sezon transfer döneminde bir hayli hareketli günler geçireceği ve kadroda büyük değişime gideceği iddia edildi.


Fenerbahçe Haber: UEFA'dan Fenerbahçe'ye ceza gelecek mi?


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geçtiğimiz günlerde UEFA yetkilileri ile bir görüşme gerçekleşti. Fotomaç Gazetesi'nin iddiasına göre Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, UEFA ile yapılan toplantıda yapılacak gelir projelerinden bahsetti. Önemli kampanyaların başlangıcını vereceğini belirten Ali Koç'un bu projelerine UEFA'dan olumlu siyal geldiği belirtildi. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada ''UEFA ile yaptığım toplantı bana göre oldukça olumlu geçti'' diyerek müjdeli haber vermişti.


Fenerbahçe Transfer: Fenerbahçe'de gönderilecek isimler belli oldu mu?


Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal ve başkan Ali Koç gelecek sezon gönderilecek isimleri şimdiden belirledi. Fotomaç Gazetesi'nin iddiasına göre, kadroda yüksek maaş alan ancak verim alınamayan isimler ile yollar ayrılacak. 

İŞTE O İSİMLER

Kameni
Tolgay Ciğerci
İsmail Köybaşı
Diego Reyes
Martin Skrtel
Valbuena
Roberto Soldado
Nabil Dirar
Frey
Mehmet Topal
Alper Potuk
Benzia
Roman
Slimani

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)