comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç'un seçim için kullandığı hesap askıya alındı

06 Aralık 2017, Çarşamba 22:07
Fenerbahçe'de Ali Koç'un seçim için kullandığı hesap askıya alındı

Fenerbahçe'ye başkan adaylığını açıklayan Ali Koç'un propoganda için kullandığı "Fenerbahçeliyiz" adlı Twitter hesabı askıya alındı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin başkan adayı Ali Koç'un seçim çalışmaları için sosyal medyada açtığı Fenerbahçeliyiz isimli hesap, henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı askıya alındı.
 

Fenerbahçeliyiz Twitter hesabı neden kapandı?


Fenerbahçe taraftarları, Ali Koç'un propoganda aracı olarak kullandığı Fenerbahçeliyiz adlı Twitter hesabının askıya alınmasını şaşkınlıkla karşıladı.

Twitter yönetiminin bu kararı neden aldığı henüz bilinmezken, seçim öncesi Ali Koç karşıtlarının hesabı topluca şikayet ettiği öngörülüyor. Twitter'da askıya alınan hesaplar birtakım itiraz süreçlerinin ardından yeniden açılabiliyor.
 

Ali Koç, Fenerbahçe başkanlık seçimini kazanır mı?


Mayıs ayındaki kongre öncesi FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre, mevcut Başkan Aziz Yıldırım'ın kemik 6 bin oyu bulunuyor. Diğer tarafta geriye kalan 24 bin oy için iki taraf arasında ciddi bir yarışma olacak. Burada katılım yüksek olmasının Ali Koç'un lehine olması bekleniyor. Öte yandan Ali Koç'a Fenerbahçe yönetiminden alamadığı üye bilgilerini gönderen delege sayısı 10 binin üzerinde.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ekim 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.