comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç'un listesinde Acun Ilıcalı sürprizi

24 Eylül 2017, Pazar 09:16
Fenerbahçe'de Ali Koç'un listesinde Acun Ilıcalı sürprizi

Fenerbahçe'de başkanlık için adaylığını açıklayan isimlerden Ali Koç, 2018 yılının Mayıs ayında yapılacak seçim için liste çalışması yaparken Acun Ilıcalı'yı da listeye yazdı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Beşiktaş galibiyetinin sevinci yaşanırken geçen hafta başkan adaylığı çalışmalarına startı veren Ali Koç, Acun Ilıcalı'yı gündemine yazdı.

Fenerbahçe yönetiminde Aziz Yıldırım'ın listesinde de yıllarca yer alacağı konuşulan başarılı televizyoncunun Ali Koç ile birlikte yeni dönemde yönetimde olacağı konuşuluyor.


Fenerbahçe'de Ali Koç'un yönetim kurulu listesi


2018 yılının Mayıs ayında yapılacak seçimli genel kuruldqa güçlü bir kadroyla yönetime girmek isteyen Ali Koç'un listede çalıştığı isimler de belli oldu.
Fanatik'in haberine göre, Aziz Yıldırım'a rakip olacak Ali Koç'un listesinde, Ömer Temelli, Ozan Balaban, Acun Ilıcalı, Burhan Karaçam, Simla Türker Bayazıt, Gökhan Akça, Ömer Koray Uzun ve Murat Zorlu olacak. Mayıs ayına kadar birkaç kişiyi daha listesine eklemek isteyen Ali Koç'un çalışmaları devam ediyor.

NİHAT ÖZDEMİR SÜRPRİZİ

Öte yandan habere göre Fenerbahçe'nin mevcut başkanı Aziz Yıldırım'ın yeni listesinde TFF Başkanvekili Nihat Özdemir'in de yeniden yönetimde yer almak için çalıştığı ifade edildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.