comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç'un bu sözleri Aziz Yıldırım'a mı?

22 Eylül 2017, Cuma 00:25
Fenerbahçe'de Ali Koç'un bu sözleri Aziz Yıldırım'a mı?

Fenerbahçe 1907 Derneği 25. yıl gecesinde konuşan Ali Koç, seçim hazırlıkları için Dernek Başkanlığından ayrıldığını söylerken, açıklamalardaki bazı ifadeleri Aziz Yıldırım'a gönderme olarak algılandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin 2018 Mayıs ayında gerçekleşecek olan seçimlerinde adaylığını açıklayan Ali Koç, 1907 Fenerbahçe Derneği 25. yıl gecesinde seçim hazırlıkları için Dernek Başkanlığı görevinden ayrıldığını resmen açıkladı. Öte yandan Ali Koç,  Dernek Başkanlığı'ndan ayrıldığını söylerken, açıklamaların bir bölümündeki ifadeler Aziz Yıldırım'a gönderme olarak algılandı. 


Fenerbahçe'ye Ali Koç başkan adayı olacak mı?


Ortaköy'deki Four Seasons Hotel'de gerçekleştirilen kutlama organizasyonunda konuşma yapan Ali Koç, "Her güzel şeyin bir başlangıcı ve sonu oluyor. 13 yıldır gururla sürdürdüğüm 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığından ayrılma kararımı sizinle paylaşmak istiyorum. 2018 Mayıs ayında yapılacak olağan seçimli genel kurul hazırlıklarının daha şeffaf, sağlıklı ve etik bir şekilde ilerleyebilmesi, 1907 Fenerbahçe Derneğinin hiçbir şekilde Fenerbahçe siyasetine karışmaması için bunun doğru olduğunu düşünüp, izninizi rica ediyorum." ifadelerini kullandı.

BU SÖZLER AZİZ YILDIRIM'A GÖNDERME Mİ?
Ali Koç, 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanlığından ayrıldığını açıklarken, "25. yıl organizasyonunu yapana kadar, dönemin yarısından fazla başkan kalmışım. Farkında değildim. Çok uzun olmuş, özür dilerim" diye konuştu. Özellikle sosyal medyada bu sözler uzun yıllar Fenerbahçe Başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım'a gönderme olarak algılandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.