comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a flaş misilleme

15 Kasım 2017, Çarşamba 10:00
Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a flaş misilleme

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan adayı Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'ı kızıdıracak hamle geldi. Ali Koç, Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'ü yönetim kurulu listesine almayı planlıyor.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Mayıs 2018'de yapılacak olan seçimle kongre öncesinde seçim çalışmalarını hareketlendirecek ilk hareket Başkan adayı Ali Koç'tan geldi. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, geçtiğimiz günlerde Aziz Yıldırım ile fiziki münakaşaya giren Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'ü yönetim kurulu listesine almayı planlıyor.


Fenerbahçe'de Ali Koç tokat yiyen başkanı listesine alıyor


Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan adayı Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'ı kızıdıracak hamle. Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, 2018 Mayıs'ında yapılacak seçimde adaylığını açıklayan Koç, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan tokat yiyen Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'ü yönetim kurulu listesine almayı planlıyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan adayı Ali Koç'un Basketbol şubesini Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör'e emanet etmesi bekleniyor.


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ile Işık Eyigüngör arasında neler yaşanmıştı?


Bilindiği gibi bu yıl 7 Mayıs tarihinde oynanan, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi play-off final serisinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Işık Eyigüngör arasında fiili müdahale ile sonuçlanan olaylar yaşanmıştı. Yıldırım'ın Eyigüngör'e attığı tokat çok konuşulmuştu. Olaylardan sonra taraflar karşılıklı olarak birbirlerinden şikayetçi olmuş, şikayet üzerine de taraflar hakkında soruşturma başlatılmıştı.
Aziz Yıldırım hakkında, "Kasten yaralama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi. İddianamede, Yıldırım'a karşılık veren Işık Eyigüngör hakkında da, "kasten yaralamaya teşebbüs" suçundan da 9 aya kadar hapis cezası istendi.Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)