comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç'a darbe!

30 Mart 2018, Cuma 15:58

Fenerbahçe yönetimi, sosyal medya hesapları üzerinden iftira ve hakarette bulunan birçok üyenin ihracı için harekete geçti.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak olan seçimlerle ilgili camiada hareketlilik yaşanıyor. Sarı lacivertli kulüpte başkan Aziz Yıldırım'ın resmi olarak adaylığını açıklamasının ardından sıcak gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Murat Aşık ve Hulusi Belgü'nün kulüpten ihracı istenirken, FutbolArena konuyla ilgili detaylara ulaştı.

YÜZLERCE ÜYE İÇİN İHRAÇ TALEBİ
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim, sosyal medya hesapları ve televizyonlar aracılığıyla yönetime hakaret ettiği ve iftira attıkları iddiasıyla yüzlerce üye için ihraç talep etti. Sarı lacivertli kulübün eski yöneticileri Murat Aşık ile Hulusi belgü bu gelişmeyi sosyal medya hesaplarından duyururken FutbolArena konuyla ilgili detaylara ulaştı. FutbolArena'nın aldığı bilgilere göre; başkanı eleştirirken hakaret ve iftirada bulunanlarla ilgili işlem başlatıldı.

Sosyal medyadaki paylaşımlar ve camia içerisindeki tanıkların ifadelerine göre hareket edildi ve Ali Koç'u destekleyen yüzlerce üyenin ihracı için düğmeye basıldı.
 

Fenerbahçe'de seçimde kaç üye oy kullanabilecek?


Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Haziran ayında yapılacak seçimli kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı. Daha önce adaylığını açıklayan Ali Koç'un karşısına çıkacak olan Aziz Yıldırım gerçekleştirilen toplantıda adaylığını resmen açıkladı. Peki Fenerbahçe'de yapılacak seçimde kaç üye oy kullanabilecek. Toplamda 30 bin üyesi bulunan Fenerbahçe'de divan kurulu ve eski başkan Vefa Küçük oy kullanabilecek üyelerin sayısını verdi.

''25 BİN ÜYE AİDAT YATIRDI''

''30 bin üyemiz var. Bunlardan 25 bini aidatlarını yatırdı. Yarın aidat yatırma günü sona eriyor. Benim tahmime göre 21-22 bin üyemiz oy kullanmaya gelecek. Biz bununla da övünüyoruz. Rekor bir katılım sağlanacak.''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.