comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç'a bilgilerini gönderen üye sayısı

07 Kasım 2017, Salı 21:34
Fenerbahçe'de Ali Koç'a bilgilerini gönderen üye sayısı

Fenerbahçe üyelerinin sicil numaraları ve iletişim bilgilerine ihtiyaç duyan Ali Koç'a, site üzerinden veri akışı çığ gibi büyüyor.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe başkanlığına adaylığını açıkladıktan sonra kulüpten üye listelerini alamayan Ali Koç, bu amaçla kurulan internet sitesinden verimli sonuç elde etti.
 

Ali Koç üye listelerini neden alamadı?


Fenerbahçe yönetiminin yasal olmadığı gerekçesiyle Ali Koç'a üye listelerini vermemesi üzerine bir internet sitesi kuruldu.

10 BİN KONGRE ÜYESİNDEN GERİ DÖNÜŞ ALINDI
Üyelerin sicil numaraları ve iletişim bilgilerine ihtiyaç duyan Ali Koç'a bu site üzerinden veri akışı başladı. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Ali Koç'a bu bilgilerini gönderen üye sayısı 10 bini geçti.

Seçim sürecinde kongre üyelerine bu konuda seslenen Ali Koç, "Adaylık çalışmalarıma dair hazırlanmakta olan internet sitesi ve sosyal medya hesaplarımız hayata geçirilinceye kadar değerli görüş, öneri ve üye bilgilerinizi bizlere iletisim@fenerbahceliyiz.net adresi üzerinden iletebilirsiniz." açıklamasını yapmıştı.
 

Fenerbahçe başkanlık seçimini kim kazanır? (Ali Koç, Aziz Yıldırım)


Fenerbahçe'de Mayıs ayında gerçekleşecek olan kongre öncesinde Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Fenerbahçe'deki büyük seçim öncesinde üye sayısı 30 binin üstüne çıktı. Çok sıkı çalışan Ali Koç ve Aziz Yıldırım üyelerle sık sık toplantı yapıyor.

Mayıs ayındaki kongre öncesi FutbolArena'nın edindiği bilgiye göre, mevcut Başkan Aziz Yıldırım'ın kemik 6 bin oyu bulunuyor. Diğer tarafta geriye kalan 24 bin oy için iki taraf arasında ciddi bir yarışma olacak. Burada katılım yüksek olmasının Ali Koç'un lehine olması bekleniyor. 

Fenerbahçe ile ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)