comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç, Kayserispor maçında kimi aradı?

09 Şubat 2019, Cumartesi 09:59
Fenerbahçe'de Ali Koç, Kayserispor maçında kimi aradı?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kayserispor maçı sırasında tribünde telefonla konuştuğu sırada kimi aradığı ortaya çıktı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Kayserispor ile karşılaştı. Sarı lacivertliler, deplasmandan 1-0'lık yenilgiyle dönerken Roberto Soldado'nun gördüğü kırmızı kart gündem oldu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un da İspanyol futbolcunun kırmızı kart gördüğü pozisyonun ardından telefonla konuşması akıllara, "Kiminle konuştu?" sorusunu getirdi. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Ali Koç, Kayserispor maçında telefonla kimi aradı?


Fenerbahçe'de Ali Koç'un Soldado'nun kırmızı kartı sonrasında telefonla konuşurken görüntülenmesi dikkat çekti. Fanatik'in haberine göre Ali Koç'un, İspanyol futbolcunun kırmızı kartından sonra telefonla FBTV'yi aradığı iddia edildi. Ali Koç, Soldado'nun pozisyon içerisinde ekran görüntülerinin alınmasını ve ne dediğini öğrenilmesi istediğini belirtti. 

TUNCAY ŞANLI'DAN SERT TEPKİ 
Kayserispor - Fenerbahçe maçının ardından Tuncay Şanlı müsabakanın hakemi Alper Ulusoy'u verdiği kararlar neticesinde eleştirdi. Programın moderatörü Tunç Elibol ise, "Maalesef bu akşam futbol konuşamıyoruz. Verilen kararlar inanılır gibi değil." ifadelerini kullandı. 

"TOLGAY'A DAHA İLK POZİSYONUNDA KART"

Tolgay Arslan'a daha ilk pozisyonunda sarı kart gösterildi. Tolgay otomatikman oyundan düşer. Psikolojiktir bu. Burada art niyet arayabilirsiniz. Soldado'nun pozisyonunda sonuna kadar bekledi. Ağzından çıkan kelimeleri okumaya çalıştı. Çok kaliteli bir oyun yoktu ama hakem de buna etki yaptı. Sahada oynamak isteyen iki takım varken hakemi konuşmak son derece üzücü. 

"ŞAMİL'İN MEHMET EKİCİ'YE YAPTIĞI HAREKET"

Mehmet Ekici ile Şamil'in pozisyonunda VAR'a bile bakılmadı. İstem dışı o hareket yapılabilir ama pozisyonun devamında Şamil'in ayağı Ekici'de hala. Çekmedi. Hakem bunu nasıl görmedi? Neden görmedi? Yorumsuz! 

"KRAVETS'İN GOLÜNDEN ÖNCE SERDAR'A FAUL VAR"

Kayserispor'da Kravets'in golünden önce Serdar Aziz'e faul yapıldı. Serdar kafa topuna çıkamadı. Yan yana değillerdi. Serdar bir adım öndeydi. Kravets direkt Serdar'ın omzuna baskı yapıyor ve Serdar'ın hava topuna çıkmasını engelliyor. Kolundan çekme de var. Serdar böyle pozisyonlarda iyi sıçrar çünkü." 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)