comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç ile Metin Şen arasında soğuk rüzgarlar

04 Aralık 2018, Salı 18:29
Fenerbahçe'de Ali Koç ile Metin Şen arasında soğuk rüzgarlar

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile yönetici Metin Şen arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Kasımpaşa maçına gelmeyen ve istifa edeceği iddia edilen Metin Şen, FutbolArena'nın ulaştığı bilgiye göre görevine devam edecek.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Metin Şen belirsizliği son buldu. Kulüp başkanı Ali Koç ile fikir ayrılıkları yaşadığı öğrenilen yönetici Metin Şen, sosyal medyada yer bulan istifa iddialarının aksine görevine devam edecek.
 

Metin Şen, Fenerbahçe'den istifa etti mi?


Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yer alan iddialara göre Fenerbahçe yöneticisi Metin Şen'in istifa edeceği konuşulmuştu. Sarı lacivertli yönetimde yaşanan bu belirsizlik taraftarların ilgisini çekerken, gerçeklere FutbolArena ulaştı.

Metin Şen'in Fenerbahçe yönetiminden istifa etmesi söz konusu olmazken, Ali Koç ile arasının biraz soğuk olduğu ortaya çıktı. Kasımpaşa maçına gelmemesiyle dikkat çeken Metin Şen'in istifayı düşünmediği öğrenildi. Ali Koç'a en çok destek veren ve yakın arkadaşı olan Metin Şen, birtakım fikir aykırılıklarına rağmen istifayı gündeminde tutmuyor.

ALİ KOÇ, COMOLLİ'DEN MEMNUN

Öte yandan Fenerbahçe'de son dönemde yönetim adına Selahattin Baki, Samandıra'da daha fazla vakit geçirmesine rağmen hala tüm yetkiler Comolli'de. Selahattin Baki özellikle Türkiye'ye uyum sağlaması konusunda yardım ederken, Comolli'nin ise kulübün orta ve uzun vadeli planlarında özverili bir şekilde çalışmasından başkan Ali Koç oldukça memnun. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)