comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Ali Koç başkanlığa hazırlanıyor

18 Eylül 2017, Pazartesi 10:09
Fenerbahçe'de Ali Koç başkanlığa hazırlanıyor

Fenerbahçe'de başkan adaylarından Ali Koç, Mayıs ayı için şimdiden kolları sıvamış durumda. Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Mayıs ayında yapılacak kongre öncesinde sular ısınmaya başladı. Uzun süredir başkanlığı konuşulan Ali Koç, Mayıs ayı öncesinde kolları sıvadı. Ali Koç, bomba bir ismi yönetimine almayı hedefliyor.


Fenerbahçe'de Ali Koç'tan Alex de Souza süprizi


Fotomaç Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe Kulübü Başkan adaylarından Ali Koç, Mayıs ayında yapılacak seçimli kongre öncesinde kolları sıvamış durumda. Futbolda dev atılımlar yapmayı planlayan Ali Koç'un yönetim kurulu listesi de şekillenmeye başladı.

Genç başkan adayının yönetim kurulu listesini de genç isimlerden oluşturmak için çalışmalara başladı. Koç'un hali hazırda Aziz Yıldırım yönetiminde görev alan Ozan Balaban'ı istediği biliniyor. Koç'un ayrıca Burhan Karaçam, Simla Türker Bayazıt, Gökhan Akça, Ömer Koray Uzun ve Murat Zorlu gibi genelde 40 yaş altında isimlerle yönetim kurulu için yoğun bir çalışma içerisinde.
ALEX DE SOUZA SÜRPRİZİ

Koç'a gelen raporda dikkat çeken bir detay ön plana çıktı. Kulübün efsane oyuncularından Johan Cruyff'a "Onursal başkanlık" verilmesi. Alex'e bu başkanlık verilmese bile kulüp içinde başka bir görev vererek, kulüp içerisinde birleştirici bir nokta olabileceği ayrıca taraftarı da hem kulübe hem de takıma bağlayacak nokta olabileceğinin altı çizildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.