comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe'de Alaattin Metin'den Aykut Kocaman iddiası!

06 Kasım 2017, Pazartesi 16:26
Fenerbahçe'de Alaattin Metin'den Aykut Kocaman iddiası!

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa edeceği konuşulurken Aziz Yıldırım'a yakınlığıyla bilinen spor yazarı Alaattin Metin'den önemli bir iddia geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Süper Lig'de Osmanlıspor ile 1-1 berabere kalırken Aykut Kocaman maçın ardından istifa sinyali vermişti. Spor yazarı Alaattin Metin önemli açıklamalarda bulundu.

Sarı-Lacivertliler Süper Lig şampiyonluğu için zirveden epey uzaklaşırken camia Aykut Kocaman'ı tartışıyor. Osmanlıspor maçı sonrası istifa edeceği yönünde açıklamalar yapan ancak kesin kararını henüz vermeyen Aykut Kocaman ile ilgili Alaattin Metin'den FB TV'de oldukça çarpıcı bir iddia geldi.
 

Alaattin Mettin'in Aykut Kocaman sözleri


Aziz Yıldırım'a yakınlığı ile bilinen Alaattin Metin, Fenerbahçe'nin bu sezon kadrosuna kattığı isimlerin bizzat Aykut Kocaman tarafından belirlendiğini söyledi. Daha dailginç ve çarpıcı olan noktaysa bambaşka.
Alaattin Metin yaptığı açıklamada, Aykut Kocaman'ın Atiker Konyaspor'un başındayken bizzat Fenerbahçe yönetimiyle yaptığı görüşmeler sonrası transfer çalışmaları start verdiğini söyledi.
Alaattin Metin, FB TV'de şu açıklamaları yaptı:

"TRANSFERLERİN HEPSİNİ AYKUT KOCAMAN YAPTI"

Fenerbahçe'nin bu sezon yaptığı bütün transferler Aykut Kocaman, Atiker Konyaspor'u çalıştırırken yapılan görüşmelerde ortaya çıktı. Ben transferlere kötü falan demiyorum. Hepsi iyi transferler. Hiç tartışmıyorum. Şimdi bakıyorum da bu transferleri kim yaptı diye soruyorlar. Başkan yaptı de kurtul ama işin aslı o değil. Ben birkaç defa söyledim. Transferler Aykut Kocaman'ın onayıyla yapılmıştır diye. Ama bunlar yazan olmadı. Ekim ayı bitmeden bütün futbolcuların alacakları ödendi dedim. Bunu bir tek ben söyledim. Hiç kimse yazıp konuşmadı.

Aykut Kocaman geçen sezon Atiker Konyaspor'un başındayken Fenerbahçeli yöneticilerle asla bir görüşme yapmadığını söylemişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)