comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe yönetiminden sert tepkiler: "Yine algı yapıyorlar"

24 Ocak 2023, Salı 17:55
Fenerbahçe yönetiminden sert tepkiler:

Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik ve Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki gündemde yer alan iddialara yanıt verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkan Vekili Erol Bilecik ve Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

EROL BİLECİK: "HAKEM HATALARINDAN EN ÇOK MAĞDUR OLAN BİZİZ"
"Ligde 17 değerli hafta var. Son ana kadar mücadelenin tam merkezinde olacağız. Camia olarak kenetlenip şampiyonluk özlemimizi gidermek üzere hikayenin  son derece güzel olması için mücadelemize devam edeceğiz. Hakem hataları sonucuna bakıldığı zaman, özellikle son yıllarda en fazla puan kaybı yaşayan, en fazla mağdur olan kulüplerin başında neredeyse açık ara Fenerbahçe geliyor. Dünkü maçta özellikle ikinci golümüz öncesinde kalkan ofsayt bayrağı ki VAR bu haksızlığın önüne geçmeseydi yine muazzam bir gönüllere, vicdanlara dokunan bir haksızlık olacaktı. En fazla kırmızı kart gören takım, 5 kırmızı kartla Fenerbahçe oldu. Son haftalarda 11 kişi ile bitirdiğimiz zaman mutlu olur gibi bir pozisyonumuz oldu"

EROL BİLECİK'TEN GALATASARAY'A TEPKİ

"Bu kurguyu yapanın başına yıkarız. Her hafta GS TV'den takımların uğradığı haksızlıkları yayınlayacağız' dediler. Üzerinden 96 gün geçmiş. Nerede bu yayın? Burada biraz sözünüzün arkasında durmak gerekir diye düşünüyorum."

SELAHATTİN BAKİ: "YİNE AYNI TROLL GÜRUHU ALGI YAPMAYA YELTENDİ"

"Dünkü yediğimiz ikinci golün gol olmadığını bilmelerine rağmen, hata olduğunu bilmelerine rağmen sanki çölde su bulmuş gibi Fenerbahçe aleyhine her zamanki aynı troll güruh algı yapmaya yeltendiler. Kafayı bizimle bozmuş bir rakip yönetici, dünkü maçımızdan sonra son derece sportif ruhun dışında bir tweet attı. Algıları çürüyünce 5 dakika sonra tweeti silmek zorunda kalan bir yönetici gördü bu gözler.

SELAHATTİN BAKİ: "HOCAMIZLA BAŞKANIMIZ ARASINDA HİÇBİR SORUN YOK"

"Jorge Jesus ve başkanımızın ilişkileri, ilk görüşmeden bugüne çok iyi seviyede. 1-2 tökezleme haftasında başkanımız ve hocamızı karşı karşıya getirecek dedikodular ortaya atılıyor. Aralarında hiçbir problem yok."

SELAHATTİN BAKİ'DEN ABOUBAKAR'A CEVAP

"Rakibimizin bir oyuncusunu doğru söylemiyor durumuna düşürmek istemem. Ancak Aboubakar için hiçbir şekilde temasımız olmadı. Olsa olsa Fenerbahçe adını kullanan bir menajer kendisine ulaşmış olabilir."

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!