comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe yönetiminden Ozan Tufan'a şoke eden talep

06 Ocak 2018, Cumartesi 09:19
Fenerbahçe yönetiminden Ozan Tufan'a şoke eden talep

Fenerbahçe yönetimi teknik direktör Aykut Kocaman'ın takımda istemediği orta saha oyuncusu Ozan Tufan hakkında kararını verdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman tarafından yedek kulübesine çekilen ve Antalya kampına götürülmeyen Ozan Tufan hakkında sarı lacivertli yönetim kararını verdi. Fenerbahçe Transfer haberleri FutbolArena'da.


Fenerbahçe yönetiminden Ozan Tufan kararı


Fenerbahçe yönetimi teknik direktör Aykut Kocaman'ın takımda istemediği orta saha oyuncusu Ozan Tufan hakkında kararını verdi. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçe'nin kadro dışı bıraktığı ve kulüp bulmasını istediği Ozan Tufan, bir şok daha yaşadı. Sarı-lacivertli yönetim futbolcudan 8 milyon euroluk bonservis bedeli talep etti.

8 MİLYON EURO ALTINDA TEKLİFİN KABUL EDİLMEYECEĞİ İLETİLDİ
Kadro dışı kaldıktan sonra kulüp arayışlarına başlayan genç futbolcu, yönetimden istenen bonservis bedelini sordu. Sarı-lacivertliler 7 milyon euroya Bursaspor'dan aldıkları Ozan için 8 milyon euro talep ettiklerini ifade etti. 22 yaşındaki yıldızın görüşeceği kulüplere bu miktarı iletmesi istendi. 8 milyon euronun altında bir teklifin kabul edilmeyeceği belirtildi. 

Genç futbolcu ise bu durum karşısında şaşkınlık yaşadı. İlk yarının ortalarından itibaren oynamadığını ve kadro dışı olduğunu belirtip bu kadar yüksek miktarda bir bonservis bedeli getirmenin zorluğundan bahsetti.


Aykut Kocaman ile Ozan Tufan küs mü?


Araları bozuk olan Ozan Tufan ve Aykut Kocaman, mecbur kalmadıkça birbirleriyle diyalog kurmuyorlar. Yedek kalması üzerine hesap soran Ozan Tufan ile ipleri koparan Aykut Kocaman, son olarak futbolcusunu devre arası kampına almamayı uygun gördü. Formasına hasret kalan Ozan Tufan ile Aykut Kocaman, gerek görmedikçe birbirleriyle konuşmaktan kaçınıyorlar.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)