comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe yönetiminden Alper Potuk'a özel hayat uyarısı

13 Kasım 2017, Pazartesi 09:12
Fenerbahçe yönetiminden Alper Potuk'a özel hayat uyarısı

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcularından Alper Potuk'un son haftalarda yaşadığı düşüş nedeniyle yönetim uyarılarda bulunduğu yazıldı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin başarılı oyuncularından Alper Potuk bu sezona iyi başlayamayan oyuncular arasında bulunuyor.

Tam olarak futbola kendini veremeyen ve geçen senelerde olduğu gibi ilk 11'de düşünülmeyen Alper Potuk ile ilgili yönetim uyarılarda bulundu. Son Osmanlıspor maçında da gördüğü sarı kartla Sivasspor müsabakasında cezalı duruma düşen yıldız oyuncu ile ilgili teknik heyet de konuşma yaptı.
 

Fenerbahçe'de Alper Potuk haberleri


Fanatik'in haberine göre, son dönemde yaşadığı aşkla sık sık magazin haberlerinde boy gösteren Alper'e sonunda bu konuyla ilgili uyarı geldi. 26 yaşındaki oyuncuya özel hayatında daha dikkatli olması gerektiği belirtilerek, “Senden beklentiler büyük ancak sahadaki iyi performansıla değil, magazinsel haberlerle gündeme geliyorsun. Bir an önce kendini toparla” talimatı verildi.
Alper Potuk'un Eylül ayında sözleşmesi uzatılmıştı. 
 

Alper Potuk'un bu sezonki performansı


Fenerbahçe'ye geldiği sezondan bu yana tamamen ilk 11'de düşünülen bir oyuncu olmayan Alper Potuk bu sezon da az süre aldı. 26 yaşındaki oyuncu ligde 8 maçta 335 dakika oynadı, 2 gol attı. Alper Potuk, Osmanlıspor maçında gördüğü sarı kartla da Sivasspor maçında cezalı duruma düşmüştü.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)