comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe yönetimi Soldado ile anlaşma sağladı (FB Transfer Haberleri)

19 Mart 2019, Salı 09:00
Fenerbahçe yönetimi Soldado ile anlaşma sağladı (FB Transfer Haberleri)

2018-2019 sezonu içerisinde 25 resmi müsabakada forma giymesi halinde sözleşmesi otomatikman uzayacak Roberto Soldado ile yönetim şimdiden anlaşmaya vardı.

FutbolArena - Islam Slimani'nin kadro dışı kalması ve Frey'in ameliyat olacak olması nedeni ile Ersun Yanal'ın elinde kalan tek forvet olan Roberto Soldado ile sözleşme yenilendi. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan İspanyol yıldız ile Fenerbahçe nikah tazeledi. 


Fenerbahçe Haber: Roberto Soldado ile sözleşme uzatıldı mı?


Bu sezon teknik direktör Ersun Yanal'ın elinde kalan tek forvet olan İspanyol golcü Roberto Soldado ile nikah tazelenme kararı alındı. 25 resmi müsabakadar forma giymesi halinde aynı şartlar altında sözleşmesi otomatikman uzayacak İspanyol forvet ile 1+1 yıllık anlaşma sağlandı.

2 MİLYON EURO İNDİ
Takvim Gazetesi'nin haberine göre şu an Fenerbahçe'de 3,5 milyon Euro garanti maaş alan Roberto Soldado, Fenerbahçe ile yıllık 1,5 milyon Euro'dan 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

FENERBAHÇE'DE GOLCÜ KRİZİ

Fenerbahçe'nin sezona başladığı 3 forvet oyuncusundan 2'si Mart ayında devre dışı kaldı. Islam Slimani'yi artık kadroda düşünmeyen Ersun Yanal, milli arada Michael Frey'den gelen sakatlık haberi ile sarsıldı.

İsviçreli golcünün ameliyat edilme kararıyla zor durumda kalan Ersun Yanal, Roberto Soldado'nun önümüzdeki maçlarda sorun yaşamaması için duacı olacak. Eğer Roberto Soldado sakatlanır ya da kart cezalısı durumuna düşerse, Ersun Yanal için forvet krizi başlayacak. Ayew alternatifinin yanı sıra halihazırda yedek golcünün bulunmaması Ersun Yanal için sorun teşkil ediyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"