comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki: 'Üstüme algı yapıyorlar!'

08 Şubat 2021, Pazartesi 00:26
Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki: 'Üstüme algı yapıyorlar!'

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Galatasaray derbisinde yaşananlarla ilgili TV 100'e konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki, Galatasaray derbisinin ardından yaşananlarla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Soru: Bugün hakkınızda bazı fotoğraflar çıktı. Fatih Terim ve Galatasaaylı oyunculara küfür
eden şahısla. Neler söylemek istersiniz?
SELAHATTİN BAKI'NİN AÇIKLAMALARI


Ben normal şartlarda 1907 koltuklarına uğramayacaktım. Tamamiyle şans eser. Kapıda başka tanıdıklar görünce gidip selam vereyim dedim. Şahsi sima olarak tribün zamanlarından tanıdığım bir insan o sırada. İsmi de aklımda yoktu. Bugün tekrar ismini öğrendim. Hatta yanımızda Spor Şube Müdürü vardı. O sırada insanlara küfür etmemeleri gerektiğini söylediği ilginç bir anda girdim aslında. O kol bacak hareketlerini hiç görmedim. Onun haricinde 15-20 kişi ile de fotoğraf çektirdim. Onu da söyleyeyim. Sonuç itibariyle futbol şubesinin içinde olan bir yönetici olduğum için insanlar maç öncesi geliyor. Gerek nezaket, gerek İrfan Can transferinden dolayı çok teşekkür ederim yöneticim diyor.  Yapılan haberlere bakıyorum. Sanki ben adamı içeri sokmuşum. Galatasaray'a ve Fatih Terim'e hareketler yapmış, küfür etmiş, bir de desteklercesine fotoğraf çektirdim diye algı yapılmış. Bu algının bilerek yapıldığına inanıyorum. 

OZAN TUFAN'IN İPTAL EDİLEN GOLÜ HAKKINDA

Başkanımız söyledi. Hangi açıdan baktığınıza bağlı. Bazı kanallarda bakıyorum. Tek açıdan kendilerine göre 10 saniyesi kesilmiş bir şekilde yayınlıyorlar. Böyle baktığınız zaman Ozan önde görünüyor. Ancak burada önemli olan hepimizin bildiği üzere Mesut'un topa ayağının dediği an Ozan'ın nerede olduğu. O görüntülere de baktığınız zaman net bir şekilde Ozan'ın ofsayt olmadığı orataya çıkıyor. Olanlar oldu ama bu takıma Mesut Özil alıştığı zaman. İrfan Can, Pelkas, Gustavo, Tisserand geri döndüğümüz zaman... Biz şampiyonluk için yürümeye devam edeceğiz. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

TV100 EKRANINDAN:Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"