comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen'den Galatasaray'a gönderme

30 Ocak 2021, Cumartesi 22:03
Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen'den Galatasaray'a gönderme

Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen, Çaykur Rizespor maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen, Çaykur Rizespor galibiyetinin ardından transfer hakkında önemli açıklamalarda bulundu ve Galatasaray'ı eleştirdi. 

Hasan Kartal'ın hakem açıklamalarına katılmıyorum. Saha içinde bizim oyuncularımızın iyi niyetli olduğu birkaç pozisyon var. Faulü düşünmediler. Hakem performansı iyi değil ama bu maç hakeme bağlanmaz."
"RAKİP CAMİAYI ELEŞTİRECEĞİM"

"Rakip camiayı eleştireceğim biraz. Transfer piyasasına düşme ihtimali olan, kontratı bitmek üzere olan her oyuncu da taciz edilmez. Bütün kulüpler rahatsız bundan."

"FENERBAHÇE BİR OYUNCUYU İSTERSE O OYUNCUYU ALIR"

Bakın ben bir şey söyleyeceğim. Biz rahatız. Fenerbahçe bir oyuncuyu isterse alır. Galatasaray bizden önce davransın, kafasını karıştırsın... Oyuncunun da Fenerbahçe'de gönlü varsa bu hikaye Fenerbahçe Stadı'nda sonlanmıştır."

"28 HELAL ŞAMPİYONLUĞUMUZ VAR, TARAFTARLARIMIZA MÜJDE VEREYİM"

"28 helal şampiyonluğumuz var. Bunun masa başı bazı oyunlarla kimlerin yaptığını çok iyi biliyorsunuz. Hangi döneme denk geldiğini herkes biliyor. Onu gören zaten bunun aslında ahlaklı ve etik düzenleme olmadığını çok kolay söyler. Esnetildi. Beşiktaş için esnetildi. Daha fazla tezimiz var. Biz bu işin tazminat boyutunu da değerlendiriyoruz. Belki erken davranıyorum ama taraftarlarımıza şöyle bir müjde vereyim. Biz bu sürece aşırı inanıyoruz. Hem 28 şampiyonluğumuzu herkes kabul etmek zorunda. Yıldız bizim için önemsiz bir ayrıntı var. Bu ülkenin en büyük ve en çok şampiyon olan kulübü olduğumuz çok yakında tescillenecek. 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"