comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen'den flaş transfer açıklaması

05 Ağustos 2020, Çarşamba 20:27
Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen'den flaş transfer açıklaması

Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen, gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe yöneticisi Alper Pirşen, TFF'nin Harcama Limitleri ve transfer hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 

Haber Global'e konuşan Alper Pirşen'in açıklamaları şu şekilde:
"TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZÜ ETKİLEMEYECEK"

Harcama limiti teknik direktörünü etkilemeyecektir. Zaten TFF'nin zorunlu pozisyonlarından biridir teknik adam, teknik sorumlu. Dolayısıyla bir kulüp sadece maddi sebepler nedeniyle teknik sorumlu olmadan bırakılamaz. Bu konuda bir kaygımız yok.

"BİZİM İSYAN SEBEBİMİZ"

Biz niye isyan ediyoruz? Bugün bazı kulüplerden açıklamalar gördük. Bildiğimiz rakamları deniyor. Biz de hesaplayabiliyorduk. Bizim TFF'nin dayanaklarına yaptığımız hesaplamalarda harcama limitimiz eksi çıkıyordu. Artı limit verildi. Zannedersem gülünç duruma düşmemek veya tepki toplamamak adına açıklamasını bilmediğimiz şekilde artı limit tahsis edildi. Gülünç limitler tahsis edildi. 

"TAHKİM KURULU'NA BAŞVURACAĞIZ"

"Sağ olsun taraftarlarımız kayıtsız şartsız destek gösterdi. Şunu bilsinler. Tek sürpriz limitimizin pozitif çıkması. Normalde negatif çıkması gerekiyordu. Ancak Tahkim Kurulu'na başvuracağız. Bu işin çok farklı boyutları var tabii. 

"BU KOMİK VE ANLAMSIZ UYGULAMAYI DELECEĞİZ!" 

"Transferle ilgili çalışmalarımızı yaptık. Bazı oyuncularımızla görüşüp anlaştık. Taraftarlarımızın kaygısı olmasın. Komedi diyebileceğimiz bu uygulamayı bir şekilde deleceğiz. Hukuk çerçevesinde anlamsız uygulamaya bir şekilde dur diyeceğiz. Fenerbahçe'de yakışan transfer için elimizden geleni yapacağız. Komik iddialarda bulunulmasın." 

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"