comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe yetkilisi açıkladı! 'Koronavirüs test sonucum pozitif'

27 Mart 2020, Cuma 17:24
Fenerbahçe yetkilisi açıkladı! 'Koronavirüs test sonucum pozitif'

Fenerbahçe Beko İletişim ve Medya Sorumlusu İlker Üçer, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

FutbolArena - Fenerbahçe bugün yapılan açıklamayla kulüpte 4 isimde koronavirüse rastlandığını duyurmuştu. Fenerbahçe Beko İletişim ve Medya Sorumlusu İlker Üçer, "Covid-19 test sonucum pozitif çıktı. Tat ve koku alamama ve çok hafif öksürük dışında herhangi bir sorunum yok." açıklamasını yaptı.
 

Fenerbahçe'de İlker Üçer'den koronavirüs açıklaması


"Herkese merhaba. Covid-19 test sonucum pozitif çıktı. Bu elbette iyi bir haber değil. Ancak şu an için tat ve koku almama ve çok hafif öksürük dışında (o da bugün neredeyse sıfırlandı) herhangi bir sorunum yok. Halsizlik, baş ağrısı ve mide bulantısı bende oluşan belirtilerdi. İki ya da üç gün beni yokladılar, sonra vedalaştık. Ateşim hiç yükselmedi. Yoğun öksürük, boğaz ağrısı ya da solunum sıkıntısı hiç yaşamadım. Halihazırda ciddi bir süreyi geride bıraktım ve umarım sonuna dek bu şekilde atlatabilirim.

Özetle okuduğumuz ya da izlediğimiz endişe verici birçok semptom benim sürecimde oluşmadı. Elbette bu söylediklerimden hastalığı önemsemeyin ya da hafife alın mesajı çıkmasın lütfen. Büyüklerimizin durumu için ekstra hassasiyet göstermemiz gerektiği de zaten hepimizin malumu. Hastalıkla ilgili herkesin çok endişeli olduğunu biliyırom ancak bu şekilde de seyredebildiğine canlı bir örnek olabilmesi için yaşadıklarımı paylaşmak istedim."
CENK RENDA'NIN TESTİ NEGATİF ÇIKTI

Fenerbahçe Beko İdari Menajeri Cenk Renda, geçtiğimiz günlerde koronavirüs teşhisiyle hastanede tedavi altına alınmıştı. Tedavisi sonrası bugün yapılan testlerin sonucunda koronavirüsü negatif çıkan Renda, sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. Kontrol altında tutulduğu hastaneden yapılan yeni tetkiklerde bugün itibariyle koronavirüs testinin negatif çıktığını söyleyen Renda, ''Hastaneden taburcu edildim. 14 günlük karantina süremi tamamlamak için dinlenmeye çekiliyorum" dedi.

İLKER ÜÇER'İN AÇIKLAMA METNİSon dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)