comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe WinWin neden yok? WinWin neden ertelendi? WinWin ne zaman?

28 Mayıs 2019, Salı 19:57
Fenerbahçe WinWin neden yok? WinWin neden ertelendi? WinWin ne zaman?

Fenerbahçe, Fener Ol kapsamındaki WinWin kampanyası için bu akşam FB TV ve Star TV'de ortak yayın yapılması planlanıyordu. WinWin kampanyasının 3. gecesi kulübün eski başkanı Metin Aşık'ın vefat etmesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelelendi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Fener Ol kampanyasına katılımı arttırmak için düzenlenen WinWin kampanyasında 3. gecesi ertelendi. Bu kez FB TV ve Star TV ortak yayın ile yapılması planlanan WinWin gecesi öncesinde Fenerbahçe eski başkanı Metin Aşık'ın vefat haberi geldi. Bu gelişme üzerine gece ertelendi. Acun Ilıcalı ile düzenlenen ilk 2 gecede 8 milyon avro barajına ulaşılmıştı. Fener Ol kampanyası için toplanan paranın 31 Mayıs'taki Mali Genel Kurulda açıklanacağı öğrenildi.

NAZLI ÇELİK CANLI YAYINDA AÇIKLADI
Nazlı Çelik, Fenerbahçe eski başkanı Metin Aşık'ın vefatı nedeniyle Star TV - FB TV ortak yayınıyla gerçekleşmesi planlanan WinWin gecesinin ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı. Nazlı Çelik, Fenerbahçeli yöneticilerin acı haberi alır almaz, stüdyodan ayrıldıklarını ve tesislere doğru yola çıktıklarını ifade etti.

Fenerbahçe'nin açıklamasında, "Eski başkanlarımızdan Metin Aşık'ın vefatı dolayısıyla bu akşamki Win Win programı ileri bir tarihe ertelenmiştir." denildi.
 

WinWin kampanyası nedir?


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un başlattığı Fener Ol kampanyası eşliğinde Acun Ilıcalı, TV8 ve FB TV ortak yayınında WinWin kampanyası adı altında bir yayın gerçekleştirdi. WinWin kampanyası ödülleri ise Fenerbahçe taraftalrarını oldukça heyecanlandırdı. Canlı yayına bağlanan birçok iş adamı bu kampanyaya hem sms, hem de forma satın alarak destek oldu. 

ÖDÜLLER

20 araba 
5 ev
Ali Koç'la maç izleme. 
Statta maç. 
Basketbol ve futbol takımıyla buluşma.
Futbol takımı, Obradovic, Ersun Yanal ile yemek yeme şansı. 
Yeni sezon çubuklu forması.
10 çift Amerika seyahati

WİNWİN KAMPANYASININ İLK 2 GÜN TOPLAM RAKAMLAR

SMS: 750.000 (1 SMS 20 TL)
TOPLAM FORMA SATIŞI: 55.000 (1 FORMA 300 TL
 

Metin Aşık kimdir?


Fenerbahçe Spor Kulübü'nde 1989-1993 yılları arasında başkanlık yapan Metin Aşık'ın vefat haberi Fenerbahçe camiasında büyük üzüntü ile karşılandı. Eski spor adamı olan Metin Aşık döneminde Fenerbahçe 1989-1990 ve 1991-1992 yıllarında 2. olurken 1990-1991 ve 1992-1993 yıllarında sezonu 5. tamamlamıştı. Metin Aşık evli ve 1 çocuk babasıydı.

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"