comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ve Trabzonspor'un Kemar Lawrance savaşı

31 Aralık 2017, Pazar 19:37
Fenerbahçe ve Trabzonspor'un Kemar Lawrance savaşı

Fenerbahçe ve Trabzonspor'un New York takımında forma giyen Jamaikalı sol bek Kemar Lawrance ile ilgilendikleri resmen açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer çalışmaları kapsamında Ocak ayında bir sol bek almayı planlayan sarı lacivertlilerde sürpriz bir isim gündeme geldi. ABD Major Ligi takımlarından New York'ta forma giyen Jamaikalı futbolcu Kemar Lawrance ile hem Fenerbahçe, hem de Trabzonspor'un ilgilendiği resmen açıklandı. 


Fenerbahçe sol bek transferi yapacak mı?


Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın raporu doğrultusunda sezonun ilk yarısında Hasan Ali Kaldırım ve İsmail Köybaşı'ndan yeterli verim alınamamasındand olayı sol bek arayışları devam ediyor. Sarı Lacivertli takımın gündemine ise sürpriz bir isim geldi. New York'ta forma giyen Jamaikalı futbolcu Kemar Lawrance ile Fenerbahçe'nin ilgilendiği, oyuncunun menajeri tarafından resmen açıklandı. 

"FENERBAHÇE VE TRABZONSPOR İLGİLENİYOR"
New York takımında forma giyen Jamaikalı sol bek Kemar Lawrance'ın menajeri Ralph ülke basınına yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe, Kemar ile ilgileniyor. Oyuncunun peşinde. Ayrıca Trabzonspor'un da ilgilendiğini söyleyebilirim. Ancak şu ana kadar resmi bir girişim henüz olmadı." ifadelerini kullandı. 


Fenerbahçe ve Trabzonspor'un transfer etmek istediği Kemar Lawrance kimdir?


ABD Major Ligi takımlarından New York Red Bulls'ta forma giyen Kemar Lawrance 25 yaşında ve sol bekte forma giyiyor. New York Red Bulls takımında 2017'de ligde 24 maçta 1 gol atan ve 5 asist yapan Jamaikalı futbolcu, toplamda ise oynadığı 35 maçta yine 1 gol atarken, 6 asist kaydetti. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.