comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan karşılıklı 2010/11 paylaşımları

22 Mayıs 2020, Cuma 00:27
Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan karşılıklı 2010/11 paylaşımları

Fenerbahçe ile Trabzonspor, 2010/11 sezonu için resmi twitter hesapları ve internet sitelerinden paylaşım yaptılar. 

FutbolArena - Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan 2010/11 sezonuna dair paylaşımlar geldi. 

Fenerbahçe Kulübü, "Tarihimizin en anlamlı zaferlerinden biri olan 2010-11 sezonu şampiyonluğumuzun 9. yıl dönümü, gururla, mutlulukla bir kez daha tüm camiamıza armağan olsun!" başlığı altında 2010/11 sezonuna dair paylaşımda bulundu ve resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı. 
Trabzonspor ise yine resmi twitter hesabından, "Şampiyonlar, Şampiyonlar Ligi'ne gider. Tertemiz şampiyonluk ve Sekizinci Kuşatma" etiketleriyle 7 Haziran 2019'da yine resmi hesaptan paylaşılan, "Şampiyon olduğumuz 2010-2011 sezonunun ardından katıldığımız UEFA Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda karşılaştığımız Inter'i 1-0 mağlup ederek yeniden tarih yazmıştık!" tweetini alıntıladı. 

FENERBAHÇE'DEN 2010/11 SEZONU AÇIKLAMASI

Tarihimizin en anlamlı zaferlerinden biri olan 2010-11 sezonu şampiyonluğumuzun 9. yıl dönümü, gururla, mutlulukla bir kez daha tüm camiamıza armağan olsun!

2010-11 sezonunda “Her şeye rağmen!” diyerek futbol takımımızın eşsiz mücadelesi ve deplasmanda arka arkaya kazandığımız derbi galibiyetleriyle taçlandırdığımız; alnımızın akı, emeklerimizin en güzeliyle elde ettiğimiz şampiyonluğumuzun simgesi olan kupamız, asırlık çınar Fenerbahçemizin evinde, müzemizde yer almaya sonsuza kadar devam edecek.

Ülkemizin canına da kast eden alçak terör örgütü ve uzantılarının, 7'den 70'e milyonlarca Fenerbahçeli'nin oluşturduğu geçilmez duvara çarptıkları;

Fenerbahçe camiasının hiç beklemedikleri, hayal dahi edemedikleri tepkisiyle karşılaştıkları o dönemi simgeleyen, tarihimiz boyunca elde ettiğimiz sayısız başarılar arasındaki en özel imzalardan biri olan 2010-11 sezonu şampiyonluk kupamız, bu imzanın altında şan, şeref, alın teriyle harmanlanan destansı mücadelemizle her Fenerbahçeli için yıllar boyunca gıptayla karşılık bulacak.

Fenerbahçe camiasının dik duruşuyla aydınlattığı karanlıklar ve ortaya çıkardığı kirli amaçlar, bugün ve yarınlarda eminiz ki asırlarca, nesilden nesile anlatılacak!

Tarih, bir “şampiyonluk”, bir “kupa”, bir “başarı” değil; haksızlığa başkaldırı, düşmana karşı galibiyet, önce Fenerbahçe'yi, sonra Türkiye'yi hedef alanlara karşı ilk ZAFER ilk DİRENİŞ ve ilk UYANIŞ olan 2010-11 Şampiyonluğumuzu, altın harflerle yazacak!  Karanlıklar Aydınlandı Fenerinle; Şampiyonluk kupamız sonsuza kadar evimizde!

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"