comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Fenerbahçe ve Tottenham'dan ortak Vincent Janssen kararı

31 Ocak 2018, Çarşamba 09:32
Fenerbahçe ve Tottenham'dan ortak Vincent Janssen kararı

Tottenham ve Fenerbahçe yönetimleri Vincent Janssen'in sağlık süreci ile ilgili ortak karar alıp hareket etme kararı aldı.

FutbolArena - Sezon başında İngiliz ekibi Tottenham'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Hollandalı futbolcu Vincent Janssen'in 6 hafta daha sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Tottenham ve Fenerbahçe yönetimleri oyuncunun sağlık süreci ile ilgili ortak karar alıp hareket etme kararı aldı.


Fenerbahçe ve Tottenham'dan Vincent Janssen kararı


Fenerbahçe ve İngili ekibi Tottenham, Vincent Janssen'in sakatlığı döneminde birlikte hareket edecek. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre iki kulüp oyuncunun durumu hakkında birlikte hareket etme kararı verdi. İki kulübün sağlık ekibinin yanı sıra Almanya'da bulunan uzman bir ortopedistin de tedavi sürecinde yer alacağı kaydedildi.

FENERBAHÇE OLDUKÇA TİTİZ DAVRANIYOR
Oldukça titiz bir tedavi dönemi yürüten Fenerbahçe sağlık heyeti, daha büyük bir sıkıntıya yer vermemek adına çalışıyor. Sıkıntılı bir sakatlık olduğu, hatta kötü bir müdahalede sürenin 6 aya kadar çıkabildiği bu sakatlıkta Tottenham ile birlikte çalışmalar yapılacak. Kiralık olarak forma giyen 23 yaşındaki forvetin son durumunun an be an esas kulübü Tottenham'ın sağlık ekibine iletildiği ve koordineli bir süreç yaşanacağı öğrenildi.


Vincent Janssen'in Fenerbahçe performansı


Sezon başından beri Fenerbahçe ile 11 karşılaşmada 804 dakika süre alan Hollandalı golcü Vincent Janssen, bu süreçte Fenerbahçe forması altında 3 gol, 4 asistlik performan sergiledi. Hollandalı golcünün bonservisi alınmazsa sezon sonu Tottenham takımına geri dönecek.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)